Website Çalışması hakkında fiyat verirmisiniz.

Web Tasarımı - Website Çalışması hakkında fiyat verirmisiniz. ...

MustafaKay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MustafaKay

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

konuyu doğru yere açmışımdır umarım. halıcılıkla ilgili bir websitesi tasarımı yaptırmak istiyoruz yarı flash yarı php olabilir yada full flash olabilir henüz karar veremedik yapabilecek arkadaşlar arıyorum fiyat alıp kısa sürede hemen başlamak istiyoruz ilgilenen arkadaşlar fiyat verirse sevinirim bol fotoğraf içerikli bir site olucak site üzerinden satış da yapılacak güzel çalışma çıkarabilecek arkadaşları bekliyorum. mesajla yada mail ile adresine mail telefon vs yazarsanız sevinirim pazartesi günü telden ulaşırım.

bu arada birkaç domain adresi aldım henüz host almadım bunlarla ilgili yapmam gereken birşey varmı öğrenmek istiyorum pek fazla bilgim olmadığından bilgisiz hareket etmek istemiyorum bu siteden sonra 2 site daha yaptırmak istiyorum alışveriş sitesi olarak neler yapmam gerekir bilgilendirirseniz sevinirim. sitenin şifresini nasıl alabilirim domaini godaddy den aldım telefonlamı yoksa mail vs ilemi alabilirim.

Şimdiden teşekkürler. İyi bayramlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

7z. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

7z.

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 14-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
300-600 arası iseklerinize göre değişir fiyat...birde netür bi serverde barındırmak istiyorsunuz siteniizii??? domaininizin uzantısı nedir gerçekten yatırım yapcaksanız eğer com yada net alınız
Bu mesajdan alıntı yap
artvinli08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artvinli08

Webmaster / Kocaeli

Alt 15-09-2010 #3
mailinize yazıyorum .. ayrıntılı bilgileri mailinizde vereceğim dilerseniz incelemeye alırsınız ...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2010 #4
Satış da yapılacak, aktif,full flash, php, as falan... 300-600 arası fiyat?
Bu mesajdan alıntı yap
Kafkasbeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kafkasbeyi

Grafiker / Ankara

Alt 15-09-2010 #5
Konu: Halıcılık
Fiyat Teklifi:1200 Ytl
Full Flash + İntro + Hosting + Domain + Webmail + Seo
Profesyonel birşey düşünüyorsanız görüşelim.
Bu mesajdan alıntı yap
smyrnaweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smyrnaweb

Webmaster / İzmir

Alt 16-09-2010 #6
sıfırdan e-ticaret sistemi istiyorsanız 300-600 gibi rakamları unutun. bence en iyisi piyasada güvenli hazır eticaret paketleri satan firmalarla görüşün.

size önerim bir iş hakkında bilginiz yoksa şu fiyata yapılacak diye ilan vermeyin.

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
domain, website