website tasarladıktan sonra nasıl ftp kullanıcam

Web Tasarımı - website tasarladıktan sonra nasıl ftp kullanıcam ...

gazoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gazoz(36)

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kaç zamandır interneti taramama rahmen tam çözüme ulaşamadım.Photoshopta güzel sayfalar yapıyorum.Ama webtasarım resmimi parçalayıp link vermek istediğimde mesela google in linkini falan veriyorum.Benim istediğim kendime site yapıp kendi sitemin linklerini vermek.Ayrıca bilgisayarımda yapmış olduğum bu html kodlarını mesela blogcuda göstermiyor.
Bugüne kadar birçok ücretsiz hostingler domainler buldum,dreamwaverimde yüklü.ftp programları kurdum mesela şuan filezilla kurulu ancak nasıl upload yapıcam.İşin özü photoshopta webdizaynı yaptıktan sonra neler yapıcam.
Bana bir yardımsever videolu yada msn aracılığıyla yardım edebilir mi?Lütfen öğretin.Msn adresim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Seven-7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seven-7

Webmaster / Bursa

Alt 17-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ücretsiz kullandığın hostingler destekliyorsa kullanabilirsin ftp yi ve şöyle kullanabilirsin bağlanırken

ftp.siteadresi.com ve şifre bölümüne şifrenizi yazıp giriş yapabilirsiniz.

Hosting ve Domainler çok ucuzladı artık,kendinize edinebilirsiniz birtane
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 17-02-2009 #3
Editörde link verip, .index olarak kaydedeksiniz.

Domain ve host aldıktan sonta "ftp://sitenizin ismi" ile giriş yaptıkktan sonra açılan klasöre .index dosyalarınızı koyuyorsunuz.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Orkun Caylar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Orkun Caylar(28)

Webmaster / İstanbul

Alt 18-02-2009 #4
Selam Arakdaşım Öncelikle BEdavaysa Bilgi VEremem bilgilere göre değişir ama normal domain li bir adresin varsa host un vardır demektir.ona göre işlem söleyebilirim siz host aldıysanız zaten ftp bilgileriniz vardır. onları kullanarak bir ftp programı amacıyla host bağlanıp www yada public_html dosyasının içinde hazırlamış olduğun web siteni atıcaksın o kadar kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
NOCRY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NOCRY

Öğrenci (Diğer) / Amasya

Alt 18-02-2009 #5
Sağolasın açtığın konu bana da lazımdı
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-02-2009 #6
Selam Arakdaşım Öncelikle BEdavaysa Bilgi VEremem bilgilere göre değişir ama normal domain li bir adresin varsa host un vardır demektir.ona göre işlem söleyebilirim siz host aldıysanız zaten ftp bilgileriniz vardır. onları kullanarak bir ftp programı amacıyla host bağlanıp www yada public_html dosyasının içinde hazırlamış olduğun web siteni atıcaksın o kadar kolay gelsin
ben yazdığınızdan bir şey anlamadım
"bedavaysa bilgi veremem"?
domainli adres nedir?

bu arada konuyu açan arkadaşım html kodlarını blog üzerinde çalıştıramadığından bahsetmiş
normaldir çünkü benim bildiğim bloglar css kullanıyorlar düz html sayfalar değil
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 18-02-2009 #7
photoshopta yaptıgın bir calışmayı kodlayıp ftpden upload nasıl yaparım demişssin dogrumu anladım?
Bu mesajdan alıntı yap
Dram-Like isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dram-Like

Webmaster

Alt 22-02-2009 #8
Dostum Web Page Maker Öneririm İşyerleri Veya Ulaşım Beyaz e$ya fln genelden bunlar için kullanılır ama senin içinde ii çok basit sürükle bırak yöntemi .
Bu mesajdan alıntı yap