Websitesi Onarımı

Sonuçlanan İlanlar - Websitesi Onarımı Sponsorlu Bağlantılar Sitemiz yapılmıştır fakat birkaç sorun yüzünden yapan kişiyle anlaşamadık sadece online sipariş sayfasında bir kaç sorun var onları halledecek profesyonel kişi aranıyor. Düşündüğüm Teklif: 100-150 TL...

Websitesi Onarımı
barisb17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisb17

Fotoğrafçı / Bolu

Websitesi Onarımı

Alt 04-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sitemiz yapılmıştır fakat birkaç sorun yüzünden yapan kişiyle anlaşamadık sadece online sipariş sayfasında bir kaç sorun var onları halledecek profesyonel kişi aranıyor.

Düşündüğüm Teklif: 100-150 TL
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

volkan16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkan16

Webmaster / Bursa

Alt 04-12-2009 #3
site ismi verirseniz inceleyelim yada volkister gmail .com isteklerinizi gönderebilirsiniz. Birlikte inceleyip yapabiliriz.

İyi Çalışmalar
compishco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

compishco

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 04-12-2009 #4
Benim bu işlerle uğraşan arkadaşım var ve bu fiyata bu işi yapabileceğini söyledi.
mail adresi *********
onurcinar_86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurcinar_86

Webmaster / Ankara

Alt 04-12-2009 #5
ben yardımcı olmak isterim.

barisb17

Fotoğrafçı / Bolu

Websitesi Onarımı(istanbul)

Alt 04-12-2009 #6
web sitemizdeki sipariş bölümünü düzeltmek için profesyonel web tasarımcısı aranıyordur.ilgilenenler ********* adresine mail atlamalarını rica ederiz

Ücret:100-150
by_exploit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_exploit

Grafiker / Eskişehir

Alt 05-12-2009 #7
ayrıntı verirseniz sevinirim
K.Sancak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Sancak

Grafiker / Balıkesir

Buyrun

Alt 06-12-2009 #8
6 Yıllık Web Tasarım ve Güvenlik bilgim var yardımcı olabilirim...

Dritz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dritz

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 07-12-2009 #9
Sitemiz yapılmıştır fakat birkaç sorun yüzünden yapan kişiyle anlaşamadık sadece online sipariş sayfasında bir kaç sorun var onları halledecek profesyonel kişi aranıyor.

Düşündüğüm Teklif: 100-150 TL
Ne kadar garip bir freelance iş ilanı her nedense ne kadar baksam bakayım şaka gibi geliyor. Tamirciye gidip 'Arabamı baştan sonra kadar başkasında yaptırdım, fakat diğer ustayla anlaşamadığımızdan dolayı motorunda bir kaç sorun var, bunları haletmenizi istiyorum, arabam yanımda değil ama size vermeyi düşündüğüm ücret 100-150TL civarında. Ücreti işin detayları belli olduktan sonra yapılacak iş ve harcanacak zamana bakaraktan uzman belirler siz değil..

barisb17

Fotoğrafçı / Bolu

Alt 11-12-2009 #10
Ne kadar garip bir freelance iş ilanı her nedense ne kadar baksam bakayım şaka gibi geliyor. Tamirciye gidip 'Arabamı baştan sonra kadar başkasında yaptırdım, fakat diğer ustayla anlaşamadığımızdan dolayı motorunda bir kaç sorun var, bunları haletmenizi istiyorum, arabam yanımda değil ama size vermeyi düşündüğüm ücret 100-150TL civarında. Ücreti işin detayları belli olduktan sonra yapılacak iş ve harcanacak zamana bakaraktan uzman belirler siz değil..
sayın uzman senden motoru tamir et diyen yok sen önünde ki arızaya bak eğer bütün tamirleri yaptın ve elinde tamir edecek birşey kalmadıysa ozaman seninle fiyat konuşalım he ama hala tamir edilebilecek birşeyler var sen onlarla idare et ben bu fiyata yapacak adam bulurum daha yeni inmedim köyden şehire
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları