webtasarımı için fikirlazımda

Flash - webtasarımı için fikirlazımda ...

güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 29-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[COLOR="DarkSlateGray"]:)Merhaba arkadaşlar ben bilgisayar
öğretmenliği okuyorum grafik animasyon dersimizde flashta öğreniyoruz dönem sonu ödevimiz flashta web tasarımı yapmak...ama ben ne konuda tasarım yapacağım bir türlü hoş bişeyler gelmedi aklıma bana yardımcı olursanız ve bir konu önerirseniz çok mutlu olacağım şimdiden ilgilenen ve cevap yazan herkese teşekkür ederim.[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle mesajlarınızı bu kadar büyük ve büyük harfle yazmamalısınız. Tasarım konusunda ise internette bir sürü örnekler var biraz dolaşarak feyz alabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Kadir Kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-04-2008 #3
Bir portfolyo sitesi yapabilirsin tabi portfolyon varsa webtasarımı için fikirlazımda
Bu mesajdan alıntı yap

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 16-05-2008 #4
e başka fikirleri olan yok mu arkadaşlar bekliyorum ödev bu hafta yapılıp teslim edilecek iki arkadaş ortak çalışmamız olacak fikirlerinizi bekliyorum...dersten geçmem bu ödeve bağlı...
Bu mesajdan alıntı yap
Grapich-X isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grapich-X

Webmaster / İstanbul

Alt 17-05-2008 #5
Bence Kendi Blog Siteni yap derimwebtasarımı için fikirlazımda flash blog sıtelerıne cok iyi gidiyor.Farklı birşey istiyorsan benimle iletişime geç fikir veririm sanawebtasarımı için fikirlazımda (iletişim bilgilerime profilimden ulaşabilirsin)
Bu mesajdan alıntı yap
mesutyusuf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesutyusuf

Fotoğrafçı / Tekirdağ

Alt 17-05-2008 #6
Eğer ödev için yapıyorsan sosyal mesaj içeren bir site yapki hocalarından puan kapasın.Mesela Doğanın,yeşilin,ağacın korunması ile alakalı bir site yap flash ile şimdiki halini ve eğer korunmaz ise hangi hale geleceğini flash animasyonlar ile göster.
Bu mesajdan alıntı yap

güneş gün

Eğitimci / Tokat

teşekkür ederim

Alt 17-05-2008 #7
teşekkür ederim fikirlerinizi değerlendireceğim sosyal içerik hiç aklıma gelmemişti doğrusu teşekkür ederim...başka mesajlarınızıda bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
webtasarm iin fikirlazmda