Webyazılımcı aranıyor | Fiyat tekifi çıkaracak web programcığı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Webyazılımcı aranıyor | Fiyat tekifi çıkaracak web programcığı - Türkiye Geneli ...

iBarlas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iBarlas

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 13-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Webyazılımcı aranıyor | Fiyat tekifi çıkaracak web programcığı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Danışmanlık hizmet verdiğimiz 5 ülke ve 100'e yakın kurum için fiyatlama yapacak bir webprogramcığı yazdırmak istiyoruz. Okulların resmi fiyatlarının yanı sıra belirli süreyi kapsayacak promosyonların ve kampanyaların da girilebileceği, temel düzeyde bilgisayar kullanabilen bir kişinin rahatlıkla işlem yapabileceği bir arayüze sahip bir yazılım olmasını istiyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Webyazılımcı aranıyor | Fiyat tekifi çıkaracak web programcığı - Türkiye Geneli - Webyazılımcı aranıyor | Fiyat tekifi çıkaracak web programcığı - Türkiye Geneli ya da Webyazılımcı aranıyor | Fiyat tekifi çıkaracak web programcığı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Webyazılımcı aranıyor | Fiyat tekifi çıkaracak web programcığı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Webyazılımcı aranıyor | Fiyat tekifi çıkaracak web programcığı - Türkiye Geneli | Webyazılımcı aranıyor | Fiyat tekifi çıkaracak web programcığı - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Rawkon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rawkon

Webmaster / İzmir

Alt 15-04-2011 #3
Profesyonel seviyede PHP, HTML ve CSS biliyorum. Ayrıca Photoshop ile arayüz tasarımı konusunda da yardımcı olabilirim...

Detayları görüşmek isterseniz msn adresim: *********
voltron isimli Üye şimdilik offline konumundadır

voltron

Webmaster / Bartın

Alt 18-05-2011 #4
merhaba

ekleyininiz yardımcı olayım