Weebturk logo tasarımı

Logo Tasarımları - Weebturk logo tasarımı ...

Weebturk logo tasarımı
WSun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WSun

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Weebturk logo tasarımı

Alt 20-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk Logo Çalışmam | Grafikci ve Tasarımcı Değilim Weebturk logo tasarımı

Weebturk logo tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Büyüyünce ne olmak istersin abisi.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

WSun

Alt 20-07-2011 #3
Büyüyünce ne olmak istersin abisi.
Aile bireylerim bilgisayara çok kızıyorlar. Weebturk logo tasarımı (net fat. ) Normalde Muhasebe veya Pc Programcılığı Okuyacağım.Weebturk logo tasarımı Hemde bu sene inş.
Bu mesajdan alıntı yap
yekk34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yekk34

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-07-2011 #4
grafikci değilsin ama yaptığın logoda işini görüyosa sorun yok Weebturk logo tasarımı
İyi çalışmalar !
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-07-2011 #5
Aile bireylerim bilgisayara çok kızıyorlar. Weebturk logo tasarımı (net fat. ) Normalde Muhasebe veya Pc Programcılığı Okuyacağım.Weebturk logo tasarımı Hemde bu sene inş.
Muhasabe veya Pc programcılığı bence ikisinden birini seç inşallah başarılı olursun.

Bu mesajdan alıntı yap

WSun

Alt 20-07-2011 #6
Muhasabe veya Pc programcılığı bence ikisinden birini seç inşallah başarılı olursun.
Teşekkür Ederim.Kendi Alanım muh. ama pc prog. seçmek istiyorum.Ancak allahın izniyle bitirdikten sonra iş ve geleceği hakkında tereddütlerim var.

Abi Ben Web Sitelerinde Kullanmak Üzere Logo,Banner,Buton vs. tasarımı yapmak istiyorum.

Şimdi Logo Yaptım ama basit. AI İle.. Ancak Şekiller veya farklı dizaynlar yaratamıyorum ne yapmalıyım? Doğru programda çalışıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
berkojan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkojan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-07-2011 #7
buton vs.. şeyler yapmak istiyosan photoshop kullan logolar için ise illustrator kullan. internette dersleri izle ve takip et. güzel şeyler yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-07-2011 #8
Teşekkür Ederim.Kendi Alanım muh. ama pc prog. seçmek istiyorum.Ancak allahın izniyle bitirdikten sonra iş ve geleceği hakkında tereddütlerim var.

Abi Ben Web Sitelerinde Kullanmak Üzere Logo,Banner,Buton vs. tasarımı yapmak istiyorum.

Şimdi Logo Yaptım ama basit. AI İle.. Ancak Şekiller veya farklı dizaynlar yaratamıyorum ne yapmalıyım? Doğru programda çalışıyorum.
Şekiller veya farklı dizaynlar yaratman için program bilmen yeterli olmuyor maalesef biraz da zihni hayal gücünü çalıştırmak lazım ve de birt ai bilmen yetmiyor, bu isteklerini gerçekleştirmen için bol bol araştırma ve alıştırma yapmalısın yolun çok uzun.

Ama sedece asıl mesleğinin yanında hobi olarak veya üç beş kuruş kazanayım diye yapacaksın bence şimdiden bu fikirden vazgeç asıl mesleğin ve eğitimi üzerine yoğunlaş.

Bu mesajdan alıntı yap

WSun

Alt 20-07-2011 #9
Şekiller veya farklı dizaynlar yaratman için program bilmen yeterli olmuyor maalesef biraz da zihni hayal gücünü çalıştırmak lazım ve de birt ai bilmen yetmiyor, bu isteklerini gerçekleştirmen için bol bol araştırma ve alıştırma yapmalısın yolun çok uzun.

Ama sedece asıl mesleğinin yanında hobi olarak veya üç beş kuruş kazanayım diye yapacaksın bence şimdiden bu fikirden vazgeç asıl mesleğin ve eğitimi üzerine yoğunlaş.
yok kullanamıyorum. Vatan Gaz. G.T.A Seti var. Orada izliyorum ingilizce bir de sorun yaşıyorum. bende türkçe prog. var.

Yok Ben hani derler ya Webmaster bende o adaylardanım. kendimi geliştirmek istiyorum. Yapmaktan çok keyif alıyorum.Ancak yaparsam.. Weebturk logo tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
mr.grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.grafik

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-07-2011 #10
grafikci değilsin ama yaptığın logoda işini görüyosa sorun yok Weebturk logo tasarımı
iyi çalışmalar !

yanlış bir fikir boş bir karar LOGO TASARIM : Sizin aynanızdır...o her yerde sizinledir sizi yansıtır idare etmek mentalitesi dogru degil
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları