Welcome To Summer

Afiş Tasarımı - Welcome To Summer ...

Welcome To Summer
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Welcome To Summer

Alt 28-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Taksimdeki bir parti için hazırlamıs oldugum bir örnek ben beğenmedim belki beğeneniz çıkar... Uğraşamadım... ( olmucak duaya amin demek gibi bişeydi bu çünkü) Yorumlarınız bekliyorum arkadaslar... asıl boyut a3 kçlttm buraya koymak içinn..:sweating::smile:
Welcome To Summer
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 28-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kırmızı kullandığın alanı mavi yapıp, siyah zemin yerine beyaz kullanabilirsin. daha cancanlı bişi olurWelcome To Summer
Bu mesajdan alıntı yap

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 28-05-2008 #3
Şimdi lıvemotion logosu turuncu bişeyler var...
Summer Güneş Geldi kopalım tarzında bişey Welcome To Summer
Siyah arkaplan gece hayatı oldugu için siyah zemine lacivert olabilirdi ama oda karamsar olurdu mavi onları olabilir siyahla maviyi karıştırabılıriz.. denemedım ya başka çalışma bitane öylesıne yaptmm işte Welcome To Summer Sağolun Welcome To Summer

Eeee kimse yorum yapmıcakmı ? :/ Welcome To Summer
Bu mesajdan alıntı yap
sibcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sibcan(32)

Grafiker / Kocaeli

Alt 29-05-2008 #4
çalışmanı kedin beğememişsin ama başkasından yorum bekliyosun bu da bana saçma geldi
senin beğenmediğin çalışmaya milet niye kafa yorsunki
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 29-05-2008 #5
sen kendin beğenmediysen ben hiç beğenmedim. beğenmediğimiz birşeyede yorum yapmanın anlamı yok çünkü olmamış demektir.
Bu mesajdan alıntı yap

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2008 #6
Hehe beğenip beğenmemeniz önemlı değil benım ıcın ben kendı bakıs açımdan konusuyorum ben sahsen beğenmedım kendıme has olarak tasarıma göre konusmuyorum ve onuda sizlerden bekliyorum...
kırmızı kullandığın alanı mavi yapıp, siyah zemin yerine beyaz kullanabilirsin. daha cancanlı bişi olurWelcome To Summer
Bunun gibi yorumlar istiyorum... Benım beğenip beğenmemi eleştirceğinize kendı görüşlerinizi yazmanızı istedim.. sizin mantıgınızda bana saçma geliyor ? !
(lütfen tartışmayalım...) yorumlarınızı beklıyorum iyi kötü fakat afiş hakkında..
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 29-05-2008 #7
kusura bakmayın ama banada sizin mantığınız saçma geliyor. ben kendi adıma konuşuyorum. ben kendim beğenmediğim bir işi başkasına danışmam. ancak ben yaptığım işi beğenirsem yada kararsız kalırsam başkalarının görüşlerini almaya çalışırım.
Bu mesajdan alıntı yap
madeinhell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madeinhell

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-05-2008 #8
ortaya karısık bi afiş olmus ne kadar floral ve grunge element varsa kullanmmışsın gibi duruyor
sanki biraz daha hareketli ama sade bişiler kullanmalısın renk seçiminide begenmedim
insanların bu gibi çalışmalara durup bakıcagı sure en fazla 10 sn o yuzden daha anlasılır bir çalışma yapmalısın
metinlerde biraz daha okunaklı olmalı bu karısıklıkta tipografi die bisey kalmamış
yani kötü ama eminim daha güzelini yapabilirsin uğraş biraz

bu arada begenmedim diye bişey soyleme beyoğlunda bundan daha berbat onlarca afiş gordum ama sen daha guzelini yap bence
Bu mesajdan alıntı yap

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2008 #9
Yorumun için sağol haklısın... bu benım hemn hemen ilk afişim sayılır... ben afiş yapmıyodum böyle parti gibisinden 1 denemek için yapıyım dedım onuda burda paylaşmak istedim normalde dışardakı vatandasa sorunca süper olmus dior Welcome To Summer sağoln Welcome To Summer
Bu mesajdan alıntı yap
docker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

docker

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 30-05-2008 #10
çalışmanı kedin beğememişsin ama başkasından yorum bekliyosun bu da bana saçma geldi
senin beğenmediğin çalışmaya milet niye kafa yorsunki
abla olayı bitirmiş. fazla söze gerek yok :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afis, duplex, eglence, gece hayati, parti, party, taksim

Kapat
Şifremi Unuttum?