Wentworth Miller - Prison Break

Deneme Çalışmalar - Wentworth Miller - Prison Break Sponsorlu Bağlantılar Prison Break dizisini çok sevdiğim için böyle birşey yapmak istedim.. Basit ve Herkesin yapabileceği birşey zaten.....

sRby ' isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sRby '

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 10-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Prison Break dizisini çok sevdiğim için böyle birşey yapmak istedim.. Wentworth Miller - Prison Break Basit ve Herkesin yapabileceği birşey zaten.. Wentworth Miller - Prison Break

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

O.Sahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

O.Sahin

Webmaster / İstanbul

Alt 15-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 15-04-2010 #3
Konunun yanlış yere açılması:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)
Bu mesajdan alıntı yap