where is the story?

İllüstrasyon Çalışmaları - where is the story? Sponsorlu Bağlantılar illustrator,photoshop...

where is the story?
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

where is the story?

Alt 18-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

illustrator,photoshop
where is the story?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
keske kadın bıraz daha on planda olsaydı calısmayı sıradanlastırmış yandan goruntu ama çizim olarak başarılı denebılır emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
deahtangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deahtangel(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2009 #3
ben beğendim yıldızlar nerede konu başlığı altında tamamıyle fikre sadık kalınarak yapılmış
ayın üstünde bulunan figürler gotik simgeleride anımsatıyor noel baba animelerinde izlediğimiz ayın önünden geçen uçan ren geyiği arabalarınıda bence hoş olmayan tek şey kızın saçlarıyla ayın birleştiği kısımlar ordaki saçlarda biraz daha kıvrımlı olsa daha da süper olurdu emeğine sağlık paylaştığın için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

Alt 18-03-2009 #4
keske kadın bıraz daha on planda olsaydı calısmayı sıradanlastırmış yandan goruntu ama çizim olarak başarılı denebılır emeğine sağlık
kızın orda durması gerekiyordu.yani yan bakması gerekiyordu benim hayalimce.yorumunuza teşekkürler

ben beğendim yıldızlar nerede konu başlığı altında tamamıyle fikre sadık kalınarak yapılmış
ayın üstünde bulunan figürler gotik simgeleride anımsatıyor noel baba animelerinde izlediğimiz ayın önünden geçen uçan ren geyiği arabalarınıda bence hoş olmayan tek şey kızın saçlarıyla ayın birleştiği kısımlar ordaki saçlarda biraz daha kıvrımlı olsa daha da süper olurdu emeğine sağlık paylaştığın için teşekkürler
teşekkür ederim evet saçın o kısmını daha kıvrımlı yapabilirdim deneyeceğim
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 18-03-2009 #5
Öncelikle ellerinize sağlık,Rüzgar Alpaslan'a katılıyorum,kadının yüzü biraz daha görünseydi daha hoş dururdu,en azından burun kısmı görünebilirdi.Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 18-03-2009 #6
Farklı bir tarz çalışmışsın ve genel olarak gayet başarılı; öncelikle tebrik ederim.

Kendi hayal dünyana göre bir çalışma çıkartmışsın, o yüzden bayan' ın yüzünün arka planda kalması pekte kompozisyonu etkiledigini düşünmüyorum.Aksine hoş ve farklı bir hava katmış.

İzninle gözüme takılan bir kaç birşeye değineyim where is the story?

Gözler ve saçlar her zaman ki gibi çok başarılı; fakat yüz ile omuz (sanırım omuz where is the story? )arası çok bitişik, eğer yan duruyorya kızın vücudunun yarısı nerde where is the story?
Yani arka planla, vücut birleşmiş şekilde algılanıyor.Şaka bir yana bir de saç biraz daha kıvrımlı olabilirdi.

Gothıc bir çalışma olmuş ve Illustrator ve photoshop ikilisini çok güzel kullanmışsın, ellerine sağlık ablacım where is the story?Çok beğendim, gayet güzel...

Çalışma genel olarak çok başarılı; arka plan, yazı stili, çizim çok hoş; tekrar tebrik ederim.

Emeğine sağlık ablacım, başarılanın devamını dilerim.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

Alt 18-03-2009 #7
Öncelikle ellerinize sağlık,Rüzgar Alpaslan'a katılıyorum,kadının yüzü biraz daha görünseydi daha hoş dururdu,en azından burun kısmı görünebilirdi.Başarılar.
teşekkür ederm önce.solda sanırım görmediniz duvara yaslanıyor kız hayalimce where is the story?o yüzden de o kısmı duvarın arkasında kalıyor.siyah kısım duvar yani

Farklı bir tarz çalışmışsın ve genel olarak gayet başarılı; öncelikle tebrik ederim.

İzninle gözüme takılan bir kaç birşeye değineyim where is the story?

Gözler ve saçlar her zaman ki gibi çok başarılı; fakat yüz ile omuz (sanırım omuz where is the story? )arası çok bitişik, eğer yan duruyorya kızın vücudunun yarısı nerde where is the story?
Şaka bir yana bir de saç biraz daha kıvrımlı olabilirdi.
Yani arka planla, vücut birleşmiş şekilde algılanıyor.

Gothıc bir çalışma olmuş ve Illustrator ve photoshop ikilisini çok güzel kullanmışsın, ellerine sağlık ablacım where is the story?Çok beğendim, gayet güzel...

Çalışma genel olarak çok başarılı; arka plan, yazı stili, çizim çok hoş; tekrar tebrik ederim.

Emeğine sağlık ablacım, başarılanın devamını dilerim.

İyi çalışmalar.
denizcm saolasın.sanırım anlaşılmadı ben anlatayım kızımız soldaki duvara yaslanmış oturuyor.o yüzden vücut o kısma doğru duruyor.biraz da öne doğru durduğu için eğik vaziyette o yüzden boyun kısmını göstermedim.
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-03-2009 #8
Türkan şoray a benzettim kızıwhere is the story?buarada ruju kırmızı olsa daha mı güzel olurduwhere is the story?siyah-beyaz çalışmayı seviyorum dediğini duyar gibiyim.Tarzını ve çalışmalarını çok beğeniyorum eline sağlık fairylike
Bu mesajdan alıntı yap

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

Alt 18-03-2009 #9
Türkan şoray a benzettim kızıwhere is the story?buarada ruju kırmızı olsa daha mı güzel olurduwhere is the story?siyah-beyaz çalışmayı seviyorum dediğini duyar gibiyim.Tarzını ve çalışmalarını çok beğeniyorum eline sağlık fairylike
where is the story?D sağol karantina where is the story?kırmızı yazısını görünce içimden aynısını dedimwhere is the story?ben de senin çalışmalarının devamını bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 18-03-2009 #10
gayet başarılı ve hoş olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları