WhiteGrudge Logo Çalışmam ( Yorum )

Logo Tasarımları - WhiteGrudge Logo Çalışmam ( Yorum ) ...

Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Whitegrudge farklı oyun dallarında yer alan bir oyuncu topluluğudur.Anlamı ise Beyaz Kin yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mul1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mul1907

Bilg. Teknikeri / Çankırı

Alt 01-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yin ve yang bir karşıtlık simgesi ve senin bu simgeye (yin)e kin anlamını yüklemen bence hiç mantıklı olmamış. eeline sağlık:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2008 #3
WhiteGrudge Logo Çalışmam ( Yorum ) ordakı o sımge degılı o bır kızılderılıyı sımgelıyor WhiteGrudge Logo Çalışmam ( Yorum ) WhiteGrudge Logo Çalışmam ( Yorum ) yarısıda yuzunun boyalı anlamında farklı renk yoksa yıng yang anlamında bısey yok yanı yini de kin diye aksettırmem asla zaten alakaları yok WhiteGrudge Logo Çalışmam ( Yorum )
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-10-2008 #4
bence gayet başarılı benimde aklıma pokemon geldiWhiteGrudge Logo Çalışmam ( Yorum ) eline sağlık görsel ve karakterle güzel bi bütünlük sağlamışsın...
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2008 #5
cok saol freedesign bole maskot calısmalarını cok sewıyorum yapmayı özgürlük veriyor bana WhiteGrudge Logo Çalışmam ( Yorum )
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2008 #6
ellerine sağlık, bende aynen pokemon topuna benzettim WhiteGrudge Logo Çalışmam ( Yorum ) simge sanki çok fazla birşey anlatamıyor gibi, açıkçası yazını okumama rağmen kızılderili olayını çözemedim. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #7
abi zaten adamların ısımlerı bıkere finito zaten beyaz kin WhiteGrudge Logo Çalışmam ( Yorum ) yanı sımgesel guzellıkten baska bısey yapamazdım adamlara WhiteGrudge Logo Çalışmam ( Yorum )
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmam, logo, whitegrudge, yorum