Why so serious ?

Deneme Çalışmalar - Why so serious ? Sponsorlu Bağlantılar joker calismalarimdan , yorumlarınızı bekliyorum...

Why so serious ?
onr777 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onr777

Grafiker / İstanbul

Why so serious ?

Alt 23-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

joker calismalarimdan , yorumlarınızı bekliyorum

Why so serious ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

onr777

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya boyle isi ulan millet kiytirik iki tane resim koyuyo 100 tane yorum yapiyonuz biz bisey yapinca tinlyan yok nasi is kardes bu ya ben anlamadim siz bu islerden anliyosunuz diye yorumlayin ona gore duzeltelim hesabi buraya koyuyoruz keyfimize degil
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-03-2011 #3
Bu sabırsızlık neden ? Sadece 22 saat olmuş yükleyeli, lütfen kırıcı konuşmayalım, ve sadece bekleyelim. Elbet yorum yapacak insanlar çıkacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
lisiaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lisiaa

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2011 #4
neden bukadar sinirlendinki onu anlamadım. Bende koyuyorum kimse yorum yapmıyor bende koymuyorum ama sinirde yapmıyorum Why so serious ? OLmuş güzel duruyorda kafası hoşuma gitmedi :S dekupe yapmışsın ama güzel olmamış direk yapıştırma gibi duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-03-2011 #5
ya boyle isi ulan millet kiytirik iki tane resim koyuyo 100 tane yorum yapiyonuz biz bisey yapinca tinlyan yok nasi is kardes bu ya ben anlamadim siz bu islerden anliyosunuz diye yorumlayin ona gore duzeltelim hesabi buraya koyuyoruz keyfimize degil
Ulan????????? Sen bu kafa ve bu uslübla zor yorum alırsın.

Millet iki resim koyduğu için yorum yapılıyordur sende bi tane ondan olabilir....

Yani bi resim koyup altına yazı yazmışsın nesini yorumlayalım, ne diyeyim yazı karakteri olmamış mı zemin rengi siyah yerine sarı olsun mu erkek yerine bayan resmi koy mu? Ne yapmak istediğin belli değil ki bu çalışmayı ne için neye göre yaptın yapmandaki amaç neydi deneme çalışması mı yeni mi başladın bu işe vs......
Bu mesajdan alıntı yap

onr777

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2011 #6
Ulan????????? Sen bu kafa ve bu uslübla zor yorum alırsın.

Millet iki resim koyduğu için yorum yapılıyordur sende bi tane ondan olabilir....

Yani bi resim koyup altına yazı yazmışsın nesini yorumlayalım, ne diyeyim yazı karakteri olmamış mı zemin rengi siyah yerine sarı olsun mu erkek yerine bayan resmi koy mu? Ne yapmak istediğin belli değil ki bu çalışmayı ne için neye göre yaptın yapmandaki amaç neydi deneme çalışması mı yeni mi başladın bu işe vs......
resim koymak degil yahu resmi ps de tablet araciligiyla bu hale getirdim yara izleri texture vs vs bunlarin yorumlarini kastediyorum anladim ki sen ne yaptigimi farketmemissin bir resim ve yazi dedigine gore
Bu mesajdan alıntı yap

onr777

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2011 #7
bu arada resim benim resmim tablet ile cizim yapildi uzerine herhangi bir resim ile birlestirilmedi
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?