Wild West

Cinema 4D - Wild West Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar yeni bir animasyon çalışmasına başladım.İnşallah biter )) Karakterler dışında bütün modellemeler bana aittir....

Wild West
eskisehir3d isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eskisehir3d

Hiç Biri / Eskişehir

Wild West

Alt 01-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar yeni bir animasyon çalışmasına başladım.İnşallah biter Wild West))
Karakterler dışında bütün modellemeler bana aittir.

Wild WestWild West
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

reisbabacan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reisbabacan

Grafiker / Adana

Alt 03-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gerçekten çok başarılı olmuş eline sağlık benden bugün cinema 4d ye başlamak istiyorum az çok after effect kullanıyorum bu program nasıl önerirmisin bide nereden başlamalıyım yardımcı olursan sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
eskisehir3d isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eskisehir3d

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 05-11-2013 #3
Teşekkür ederim.Diğer 3d programlarını kullanmadığım için bir şey diyemem.Tek sorun bu programla ilgili pek türkçe ders yok.İlk olarak programı kurcalamakla başlayabilirsiniz.Önünüze gelen tuşa basmakla.Odan sonra isterseniz benim ilk çalışmam gibi bir kalem yapmaya çalışın Wild West eğer heves , merak ve sabır varsa.. öğrendiniz demektir.
Bu mesajdan alıntı yap

reisbabacan

Grafiker / Adana

Alt 05-11-2013 #4
ilgin için teşekkür ederim merak hat safhada diyebilirim etabek diye bir firma ücretsiz olarak amatörde olsa eğitim paylaşmış sanırım iyi bir başlangıç olur sende bayağı başarılısın işinde umarım bende öğrenebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
ilyas25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilyas25

Hiç Biri / İzmir

Alt 06-11-2013 #5
ilgin için teşekkür ederim merak hat safhada diyebilirim etabek diye bir firma ücretsiz olarak amatörde olsa eğitim paylaşmış sanırım iyi bir başlangıç olur sende bayağı başarılısın işinde umarım bende öğrenebilirim
Deha etabek isim soyisimi kendiside benim iyi bir arkadaşımdır.kendisinin videolarına youtube kanalından ulaşabilirsiniz.
Ayrıca fga mimarlıgın videolarıda mevcut birde cinema 4d türkiye facebook sayfasındada videolar mevcut.

Çok özür dileyerek Eskişehir3d nickli arkadaşım çalışmalarının yakın takipçisiyim.Başarılı işler çıkarıyorsun tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

reisbabacan

Grafiker / Adana

Alt 06-11-2013 #6
sayenizde programı sevdim ve öğrenmeye başladım yakında inşallah çalışmalarımı paylaşırım bende teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap