William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07

Tipografi Tasarımları - William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07 Sponsorlu Bağlantılar "Seri Katiller" serisinin 7. çalışması, William Heirens......

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"Seri Katiller" serisinin 7. çalışması, William Heirens...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 15-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık arkadaşım...
Bu mesajdan alıntı yap
G-ART isimli Üye şimdilik offline konumundadır

G-ART

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2008 #3
Dexter'ı hatırlatıyorsun bana bir tanede Dexter MORGAN yap derim ama serinin sonu olsun çünkü Dexter Seri Katillerin Seri Katili. William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07

Bu arada Dexter dizisini izlemediysen kesin izle derim.

Showtime : Dexter Official Site

Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2008 #4
Ellerine sağlık... Neyse ki, katillerle Dexter'dan farklı ilgileniyorsunWilliam Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07
Bu mesajdan alıntı yap
Lucienne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lucienne

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-09-2008 #5
Rahatsız edici... Serinin en güzel çalışması diyebilirim William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07
Dexter Morgan'a gelince, o bir hayali karakter olduğu için bence seriye dahil edilmemeli =)
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 15-09-2008 #6
ellerine sağlik arkadaşim, çok başarılı.. yazıları okuyunca tüylerim ürpermedi desem yalan olur William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 15-09-2008 #7
cnm gene güzel bi çalışma...her seferinde bir diğerinden daha iyi olduğu kesin...eline sağlık...potansiyel seri katil...William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2008 #8
Teşekkür ederim arkadaşlar William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07 efoja tabiiki Dexter'dan farklı ilgileniyorum, ben seri katili kendi yöntemine göre öldürme taraftarı değilim William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07

Dexter, Lucienne'de belirtmiş hayali bir karakter ki koyduğun afişlerle de farkettiysen benim yaptığım türdün işlerin hiç alakası yok, yani atmosfer açısından diyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2008 #9
cnm gene güzel bi çalışma...her seferinde bir diğerinden daha iyi olduğu kesin...eline sağlık...potansiyel seri katil...William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07
William Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07 sağol canım benim, potansiyel sanıyorum artık pasif kalıyor :devil:
Bu mesajdan alıntı yap
ressam26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ressam26(35)

Sanat Yn. / Kayseri

Alt 15-09-2008 #10
bencede çok iyi bir çalışma olmuş renkler grilik falan konunun soğukluğunu çok iyi yansıtmış...renk dengen çok sağlam gözü yormuyor.tasarım gücünde oldukça başarılı. yazılarıda abartmadan yerinde kullanmışsınWilliam Heirens - Seri Katiller Tipografi Çalışması 07 sevdim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
Çalışması, heirens, katiller, seri, tipografi, william