Windows 7 , Adobe Acrobat Distiller Sorunu

Windows - Windows 7 , Adobe Acrobat Distiller Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar Windows 7'de Freehand ve Adobe Distiller kullanıyorum. Fakat Windows XP de sorunsuz PDF basan Distiller Wİndows 7 de yazma erişim hakkınız yoktur gibi bir hata veriyor. Karşılaşan ...

commerc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

commerc

Grafiker / Denizli

Alt 31-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar

Windows 7'de Freehand ve Adobe Distiller kullanıyorum. Fakat Windows XP de sorunsuz PDF basan Distiller Wİndows 7 de yazma erişim hakkınız yoktur gibi bir hata veriyor. Karşılaşan var mı acaba ve naıl çözdünüz??

Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 31-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konu ilgili bölüme taşınmıştır.Lütfen konu açarken olması gereken bölümde açın.
Bu mesajdan alıntı yap

commerc

Grafiker / Denizli

Alt 02-08-2010 #3
Nihat bey bu bir Windows sorunu değil, Distiller ile ilgili bir sorun. Windows sorunu sayfasına attığınızda bu soru cevap bulmayacak. Kaldıki ciddi bir problem...
Bu mesajdan alıntı yap
burockdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burockdesign

Grafiker / Kayseri

Alt 16-09-2010 #4
Site adminleri sorun bulmaktan çok düzen peşindeler hangi konu açılsa kesin bir uyarı var bu şekilde yardımcı olunamaz. aynı sorun benim distillerdede var ama bu gibi sitelerden dolayı çözüm bulamıyoruz....
Bu mesajdan alıntı yap

commerc

Grafiker / Denizli

Alt 13-10-2010 #5
ben sorunun sebebini buldum ama çözüm hala yok .... Wİndows 7 nin kullandığı sanal yazıcı sürücüleriyle Distller çakışıyor ne yazık ki
Bu mesajdan alıntı yap