windows 7 tarzı Kategori arkaplan (web site için)

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - windows 7 tarzı Kategori arkaplan (web site için) Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar web tasarımı için windows 7, vista temalarına benzer kategori arka plano yapmak istiyorum örnek : örnek vericek olursak bu sekilde bir arkaplanı yada buna benzer arka ...

RainBowsk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RainBowsk

Webmaster / İstanbul

Dosya23

Alt 05-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar web tasarımı için windows 7, vista temalarına benzer kategori arka plano yapmak istiyorum örnek : windows 7 tarzı Kategori arkaplan (web site için)

örnek vericek olursak bu sekilde bir arkaplanı yada buna benzer arka plan rengi ve uzerinde capraz cubuklarla yapılmıs bir arkaplanı nasil yaparım yardımcı olmaya çalışan herkeze simdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bulutxxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulutxxx

Webmaster / İstanbul

Alt 21-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arka plan ne için olacak acaba kategori içinmi menü içinmi söylerseniz daha net yardımcı olabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
RainBowsk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RainBowsk

Webmaster / İstanbul

Alt 23-07-2011 #3
kategori için
Bu mesajdan alıntı yap