Windows 8 için grafik tablet ?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Windows 8 için grafik tablet ? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba; ben evimdeki windows xp işletim sisteminde Thrust tb - 7300 tablet kullanıyorum. Şimdi çalıştığım işyeri de tablet almak istiyor, fakat tabletlerle ilgili nette araştırma yaptığımda hiç windows ...

Abdullahhate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Abdullahhate

Grafiker / İstanbul

Dosya23

Alt 15-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba; ben evimdeki windows xp işletim sisteminde Thrust tb - 7300 tablet kullanıyorum. Şimdi çalıştığım işyeri de tablet almak istiyor, fakat tabletlerle ilgili nette araştırma yaptığımda hiç windows 8 tarafından desteklenior yazdığını görmedim (örneğin Thrust tb-7300, Uc logic lapazz twh 850). Şirket bilgisayarı Windows 8 işletim sistemi 64 bit ekran kartı. Sizce tabletler bu sistemde uyumsuzluk sorunu çıkartır mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 15-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hiç fikrim yok tabletleride bir türlü sevemedim. sadece merakımdan soruyorum işyeri tableti ne yapacak? Birbirine veri atacaksanız devamlı, sistemdeki uyumsuzluk önemli olmaz kanımca ama biri yüksek biri düşükse çalıştırdığınız programları etkiler
Bu mesajdan alıntı yap
Abdullahhate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Abdullahhate

Grafiker / İstanbul

Alt 16-08-2013 #3
hiç fikrim yok tabletleride bir türlü sevemedim. sadece merakımdan soruyorum işyeri tableti ne yapacak? Birbirine veri atacaksanız devamlı, sistemdeki uyumsuzluk önemli olmaz kanımca ama biri yüksek biri düşükse çalıştırdığınız programları etkiler
Tableti şirkette çizim için kullanacağım işte, dijital çizimler için. Bizim işlerde bayağı bi çizim gerekiyor. Normalde de resim çizen biriyim zaten. Ama dediğim gibi win8 e tabletler uyumlu mu sıkıntım orada...
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 16-08-2013 #4
UC Logic Modelleriyle ilgili Windows 8 Sürücüsünü aşağıdaki linkten indirebilirsiniz :

Graphic Tablet,Wireless Tablet - Welcome to UC-Logic world wide web

UC Logic Türkiye
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
64 bit, grafik, tablet, windows 8