Windows Live Messenger Beta Msn 2009

Yazılım Rehberi - Windows Live Messenger Beta Msn 2009 ...

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 12-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Messenger Beta  Msn 2009

Not : İndirmek istiyenler orjinal sitesinden indirebilirler.

Windows Live messenger yazılımının 3. sürümünün betasını yayınladı.Bu beta sürümünde Windows Live Toolbar, Movie Maker, Family Safety, Microsoft Office Outlook Connector, Mail, Messenger, Photo Gallery ve Writer yazılımlarının yeni sürümlerini bulabilirsiniz. Ben çok detaylı incelemedim, ancak güzel özellikler katılmış gibi görünüyor. Arayüz olarak çok büyük değişiklikler mevcut.

Live Mail artık Takvim'e entegre oluyor.
Live Movie Maker sisteminizde yüklü olan Movie Maker'ın yerine geçecek ama artık daha çok YouTube ve diğer hizmetler için videolar oluşturmanızı sağlayacak şekilde tasarlandı.
Live Messenger, Microsoft'un WPF (Windows Presentation Foundation) tabanlı tasarımdan vazgeçmiş olduğu iddialarına rağmen harika gözüküyor.
Windows Live Photo Gallery artık yüz tanıma özelliğine sahip. Daha az butonlara sahip bir araç çubuğu ki, bu sette sunulan programların çoğu bu tip bir tasarımı baz alıyor.
Windows Live Writer video gömme ve daha akıllı bir arayüz ile daha gelişmiş özellikler sunuyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

şirine13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

şirine13(23)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 12-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eee teknoloji gelişiyo dimi her gün herşeyin bir değişiği çıkıyor....
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 12-10-2008 #3
tesekkurler gökhan.. bı bakayım nasılmıs Windows Live Messenger Beta  Msn 2009
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-12-2008 #4
Windows Live Messenger Beta  Msn 2009

[COLOR="Red"]Not : İndirmek istiyenler orjinal sitesinden indirebilirler.[/COLOR]

Windows Live messenger yazılımının 3. sürümünün betasını yayınladı.Bu beta sürümünde Windows Live Toolbar, Movie Maker, Family Safety, Microsoft Office Outlook Connector, Mail, Messenger, Photo Gallery ve Writer yazılımlarının yeni sürümlerini bulabilirsiniz. Ben çok detaylı incelemedim, ancak güzel özellikler katılmış gibi görünüyor. Arayüz olarak çok büyük değişiklikler mevcut.

Live Mail artık Takvim'e entegre oluyor.
Live Movie Maker sisteminizde yüklü olan Movie Maker'ın yerine geçecek ama artık daha çok YouTube ve diğer hizmetler için videolar oluşturmanızı sağlayacak şekilde tasarlandı.
Live Messenger, Microsoft'un WPF (Windows Presentation Foundation) tabanlı tasarımdan vazgeçmiş olduğu iddialarına rağmen harika gözüküyor.
Windows Live Photo Gallery artık yüz tanıma özelliğine sahip. Daha az butonlara sahip bir araç çubuğu ki, bu sette sunulan programların çoğu bu tip bir tasarımı baz alıyor.
Windows Live Writer video gömme ve daha akıllı bir arayüz ile daha gelişmiş özellikler sunuyor.
paylasım ıcın tsk
Bu mesajdan alıntı yap
Gülsüm ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gülsüm ÖZER(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-01-2009 #5
Paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
2009, beta, live, messenger, msn, windows