windows neden çöker.

Yazılım Rehberi - windows neden çöker. Sponsorlu Bağlantılar windows neden çöker bu kadar kolay mı? iki kere üst üste çöktü virüs dediler ama pek inandırıcı gelmedi....

windows neden çöker.
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

windows neden çöker.

Alt 18-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

windows neden çöker bu kadar kolay mı?
iki kere üst üste çöktü virüs dediler ama pek inandırıcı gelmedi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hengame isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hengame

<google>:)</google>

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 20-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
virüs bulaştığında bazı virüsler arka planda sitelere girerler arka planda işlem yaparlar bilgisayarı kastırırlar en kolay temiz yolu formattır. kendimi öyle ayarladımki bütün yedeklerim resimlerim d: sürücümde pc hızlansın diye 2 ayda yada 3 ayda format atarım herşey temiz olur
Bu mesajdan alıntı yap
zozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zozz

Webmaster / Antalya

Alt 20-10-2008 #3
windows çok yükleme olur çöker, virüs girer çöker, girmez çöker, bağl.hatası verir çöker, bellek dolar çöker, qformat atarsın çöker, format atmadan üstüne kurarsın çöker.
ingilizce şiir oku yarısına gelmeden windows neden çöker. onun gibi oldu. sonuçta windows çöker....
Bu mesajdan alıntı yap
Tollyver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tollyver(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2008 #4
windows bu merve.. istesen de istemesen de çöker.. ne yaparsan yap, ne yüklersen yükle, ne kadar dikkatli olursan ol, yine çöker windows neden çöker.) çözümü yok mu, tabiiki var: MAC windows neden çöker.)
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-10-2008 #5
bu sefer işin ciddi bir açıklaması yok bence
windowsun işi çökmek bizim gibi insanların elinde

bizim gibi insanların elinde diyorum çünkü 3 yıl format atmayan ve makinesi ilk günkü kadar temiz ve işletim sistemi sağlam çalışan arkadaşım var windows neden çöker.
tahmin etmişsinizdir sizi onun mesleğini zaten

bu sorunlardan sıkıldıysanız, virüslerden illallah dediyseniz yardımcı programlar ve antivirüslede işim olmaz derseniz PCI guard card lar var
onları tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2008 #6
Bende her ay format atanlardandım taa ki Acronist Server la tanışana kadar. Hiçbir virüs derdim yok artık. Baktım gördüm sistemde bir sorun var. Bilgisayarı başlatırken Acronist ile başlat diyorum ve tertemiz sistemim önüme geliyer. Çok tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 27-10-2008 #7
Bende her ay format atanlardandım taa ki Acronist Server la tanışana kadar. Hiçbir virüs derdim yok artık. Baktım gördüm sistemde bir sorun var. Bilgisayarı başlatırken Acronist ile başlat diyorum ve tertemiz sistemim önüme geliyer. Çok tavsiye ederim.
Acronis Server ? biraz açarmisin nasil bir programdir, ne işe yarar? ben araştirdim ama anladiğim kadari ile Ghost tarzinda bi program.. doğrumudur yanlişmidir bilmiyorum, eğer doğruysa Ghost'a göre artilari eksileri nelerdir ?
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2008 #8
Donanımsal bir sorun yoksa ..
Sistem backup (Sorunsuz bir anda sistem yedekleme ) ile çalışmanızı öneririm son care uygulaması olarak bakabilirsiniz ,kesin çözümdür.
Güncel viruslerin ve backdoor trojan gibi sitelerden bulaşan ve regedit platformuna ulaşanları geri püskürtme mantığı için uygulanır.
Elbette Yunus kardeşimle Horus 'un dedikleride geçerli güvencelerdir. Hangisi işinize gelirse. Buarada bende uzun yıllardır format atmıyanlardanım. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-10-2008 #9
ben haftalık atardım artık saldım çayıra mevlam kayıra
bişey öğrendim ne kadar çok virüz o kadar rahat makine windows neden çöker.
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2008 #10
:rofl:
ben haftalık atardım artık saldım çayıra mevlam kayıra
bişey öğrendim ne kadar çok virüz o kadar rahat makine windows neden çöker.
Bira'nın mayalanması gibi birsey sanırım :rofl:
Eskiden arkadaslarım bilgisayara bulaşan trojanlardan kaynaga gecis anahtarı olarak kullanırlardı zevkli bir serüvendi :crying:
baslarda virus olarak algılanır ama windowsun kendisine ait onlarca trojanıda mevcut. Anahtar kelimeleri takip olayı windows neden çöker.
Çökertmek artık işlerine gelmiyor sanırım windows neden çöker. uzun zamandır donanımsal hariç windowsu çökeni az duyuyorum artık windows neden çöker.
Buarada ufak bir bilgi :angel: uc noktalardaki umumiye kapalı siteleri ziyaret edenlere duyarlı hackerlar tarafından solucan (worms)hediye ediliyorwindows neden çöker..Yani Portlardaki geçiş bantı düşürülerek hattı yavaşlatıyorlar :angel: vede ekstra kobay ellerine gecmiş oluyor windows neden çöker.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çöker, neden, windows