windows7 macos leopard hangisi acaba??

Windows - windows7 macos leopard hangisi acaba?? ...

josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

windows7 macos leoparda hangisi kıyaslıyalım hız performans ve diger görseliklerle olursa muhteşem olur mac ciler böyle bişey olmaz diycekler belki hiç bir destekde vermiycekler herzamanki gibi ama olsun belki vardır sağlam macciler teşekkürler şimdiden.... yarıştıralım arkadaşlar faydası yine bize
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seabis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seabis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Snow Leopard 10.6 diyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-11-2009 #3
windows 7 gördüm nihayet macci arkadaşlar üzgünüm çok hızlı bi sistem 32 bitlik çalışanı yüklüydü 64 ü hayal bile edemiyorum çok hızlı win8 çalışmalarınada başlanmış 128 bit ile iyice tarih olucak sanırım mac.... windows7 macos leopard hangisi acaba??
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-11-2009 #4
Tabiki 7. Her ikisinide kullanmış biri olarak.
Ama durumum olursa mac alır içine 7 atarımdaha güzel oluyor windows7 macos leopard hangisi acaba??
7 yi tek geçerim.
Bu mesajdan alıntı yap
seabis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seabis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-11-2009 #5
Windows 7'nin 32 Bit'i, 64 Bit'i falanı filanı yalan olmuş dostum. Şu an 64 Bit Ultimate 7'den yazıyorum adobe programlarında bir çakılıyor yanıt alamıyorsun. Mac OSX'in her sürümünü kullandım. En son çıkan Snow Leopard bu konuyu aşmış, gerçi Leopard bile. Ne bir kasma nede abuk subuk yanıt vermiyor mesajı almıyorum. Ha birde Windows 7'de kurulu olan bölüntüyü şöyle 100-150 GB olarak bırakmak lazımki hızlı çalışsın. Geride 15 GB gibi bir alan kaldımı nasıl yavaş çalıştığını anlayabiliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
murattanhu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murattanhu

Ressam / İstanbul

Alt 21-11-2009 #6
merhabalar,
windows7 - 64 bit kullanıyorum. hızından ve performansından gayet memnunum.
photoshop cs4, painter'da yüksek çözünürlükte gayet iyi de çalışabiliyorum.

win7 nin mac kıyaslayan yorumlardan yola çıkarak diyebilirim ki, win7, artık grafik yazılımlarında gayet iyi.

bununla ilgili chip dergisi bir yorumda bulunmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-11-2009 #7
Windows 7'nin 32 Bit'i, 64 Bit'i falanı filanı yalan olmuş dostum. Şu an 64 Bit Ultimate 7'den yazıyorum adobe programlarında bir çakılıyor yanıt alamıyorsun. Mac OSX'in her sürümünü kullandım. En son çıkan Snow Leopard bu konuyu aşmış, gerçi Leopard bile. Ne bir kasma nede abuk subuk yanıt vermiyor mesajı almıyorum. Ha birde Windows 7'de kurulu olan bölüntüyü şöyle 100-150 GB olarak bırakmak lazımki hızlı çalışsın. Geride 15 GB gibi bir alan kaldımı nasıl yavaş çalıştığını anlayabiliyorum.
Dostum sen sıkıntılı kullanmışsın.
Windows 7 7600.16385 RTM

Bak burada aynı anda çalışan program sayısını görebilirsin.
Görsellerle.
Bu mesajdan alıntı yap
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 23-12-2009 #8
bu alemde Wİndows 7 yi tek geçerim windows7 macos leopard hangisi acaba?? yani şöyle söliğim gözünün aç ve kapabilgisayarın açılsın ve kapansın. Sadece şöyle bir duyum aldım Adobe nin cs4 ün altındaki programlarını 64 bitte kuramıyosun
am harika ötesi hem görsel hemde performan açısından.
Bu mesajdan alıntı yap
Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-12-2009 #9
Windows 7, Microsoftun tüm eksilerini kapatmış güzelde olmuş
çalıştığım şirtkette Mac ve Windows sistemlerini kullanıyoruz
mac kullananlara; "neden windows değilde mac kullanıyorsun?" dediğimde saçma sapan cevaplar almaya başladımwindows7 macos leopard hangisi acaba??
Mac eskiden iyi idi hakkını verelim, ama şuan apple mobil teknoloji üzerine yoğunlaşmış olmalıki Windows a eskisi gibi fark atamıyor hatta geride bile kalıyor...
Kullanım ve yenilikler açısındanda Windows ileride
MacOs X in 10 yıldır, sistemin temelini etkileyen bir değişiklik yada ek uygulamalar dışında, arayüzde yenilik yaptığını görmedim.
Ayrıca mac ler Şu dosya uzantısı karışıklığını hala aşabilmiş değiller
Bu mesajdan alıntı yap