windows'ta adobe sorunu!

Diğerleri - windows'ta adobe sorunu! ...

windows'ta adobe sorunu!
xleo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xleo

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

windows'ta adobe sorunu!

Alt 24-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

adobe ailesinin her hangi bir programını kullanırken (ps, ai, id gibi) kısayol tuşlarını kullanıyorum. mesela;

pen tool seçeneğini seçiyorum işim bitince move tool'a geçmek için "v" harfine bastığımda move tool'a geçmiyor ve üstten bir menü açılabiliyor ya da;

herhangi bir tool'u kullandıktan sonra başka bir tool seçtiğimde (kısayol tuşuyla) her hangi bir seçeneği seçmiyor ve sistem hatası sesi geliyor. bu durumda çalışma alanında boş bir yere tıklamam ya da mouse ile seçim yapmam gerekiyor.

şu anda sistem seslerini kapatarak idare ediyorum ama seri iş yaparken sinir bozucu olabiliyor.

Merakım, benimle aynı sorunu yaşayan var mı ve varsa çözümü nasıldır?

Umarım derdimi anlatabilmişimdir...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Banada oluyordu ama benimki F klavye Q klavye geçişinden oluyordu. Ctrl + Shift yanlışlıkla bastığım zaman eğer F isem Q oluyordum ve Q klavyede hangi karaktere karşılık geliyorsa ona basmış oluyordum.
Bu mesajdan alıntı yap