Winzip ile Dolmuş Şoförü Arasındaki Benzerlik

Graficafe - Winzip ile Dolmuş Şoförü Arasındaki Benzerlik ...

med_cezir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

med_cezir

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1-Efendim ikisinin de sıkıştırma konusunda inanılmaz yetenekleri vardır.Özellikle dolmuş şöförü bu konu da çok ustadir."Abi tamam artık,bu araba başka yolcu almaz.Ben şöyle sırtımı kapıya dayayıp rahatça gidiyim"demeye kalmadan,dolmuş şöförünün o sihirli sözcüğü eşliğinde kapıdan içeri beş adet yolcunun girdiğini görürsünüz.Aynı şekilde Winzip'in de inanılmaz sürprizleri vardır sizlere...

2-İyi sıkıştırılmış bir programın sıkıştırılması ve daha sonra açılması zaman alır.Minibüsünü iyi sıkıştırmış bir minibüs şöförü de ağır ağır gider motorun çekişi yüzünden.

3-İkisi de fazla yoğun çalıştığında sistemde çökmeye sebep olurlar.Tek fark çökme belirtileridir; Winzip mavi ekran çıkartır, dolmuş şoförü "çökün la çökün çökün,polis var" mesajı verir.

5-Nasıl size herşeyi adım adım soran winzip sihirbazı varsa 'Göztepe'den önce inecek var mı?' diyip E-5'e kaçan fantastik dolmuş şöförleri de vardır.

6-İkisi de rar'ı tanımaz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 02-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eyvalah güzle olmuşWinzip ile Dolmuş Şoförü Arasındaki BenzerlikD
Bu mesajdan alıntı yap
med_cezir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

med_cezir

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-07-2008 #3
Ben en çok 3 numaralı benzerlik ilişkisini beğendim.Winzip ile Dolmuş Şoförü Arasındaki Benzerlik
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 03-07-2008 #4
3-İkisi de fazla yoğun çalıştığında sistemde çökmeye sebep olurlar.Tek fark çökme belirtileridir; Winzip mavi ekran çıkartır, dolmuş şoförü "çökün la çökün çökün,polis var" mesajı verir.

Winzip ile Dolmuş Şoförü Arasındaki BenzerlikDWinzip ile Dolmuş Şoförü Arasındaki BenzerlikDWinzip ile Dolmuş Şoförü Arasındaki Benzerlik
Bu mesajdan alıntı yap
sezgi-sirin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezgi-sirin

Grafiker / İzmir

Alt 04-07-2008 #5
Hepside güzelmiş.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 07-08-2008 #6
TeşşekürlerWinzip ile Dolmuş Şoförü Arasındaki BenzerlikD süpermiş...
Bu mesajdan alıntı yap
elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 08-08-2008 #7
1-Efendim ikisinin de sıkıştırma konusunda inanılmaz yetenekleri vardır.Özellikle dolmuş şöförü bu konu da çok ustadir."Abi tamam artık,bu araba başka yolcu almaz.Ben şöyle sırtımı kapıya dayayıp rahatça gidiyim"demeye kalmadan,dolmuş şöförünün o sihirli sözcüğü eşliğinde kapıdan içeri beş adet yolcunun girdiğini görürsünüz.Aynı şekilde Winzip'in de inanılmaz sürprizleri vardır sizlere...

her gün işe dolmuşla gidip gelen biri olarak bu maddelere tamamen katılıyorum.ve insanlarda dolmuşçuya yardımcı olmayı o kadar benimsemiş ki birbirinin üzerine oturmak suretiyle bile olsa çömelip,yardımseverliğini gösteriyor.teşekkürler.:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arasındaki, benzerlik, dolmuş, ile, winzip, şoförü