WMF uzantısı nedir? ne değildir?

Photoshop - WMF uzantısı nedir? ne değildir? Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaşlar wmf uzantısı hakkında bana bilgi verebilir misiniz? windows m e t a file demekmiş sanırım ancak photoshopta açılmıyor bu uzantı, sanırım nasıl denir, eps veya ai ...

JackSparrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JackSparrow

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 25-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar
wmf uzantısı hakkında bana bilgi verebilir misiniz?
windows m e t a file demekmiş sanırım ancak photoshopta açılmıyor bu uzantı, sanırım nasıl denir, eps veya ai gibi bir uzantı öyle mi??=)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Androit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Androit(32)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 25-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
WMF WMF uzantısı nedir? ne değildir? allah belasini versin bişeydir arkadaşım WMF uzantısı nedir? ne değildir? windows m e t a file diyolar kendilerine bu zamana kadar gördügüm en illet dosya biçimi amacı kısaca resim dosyası ama neden bambaska bi resim dosyasi amaci bilinmiyor ama hacker lar incik cincik edip mahvettiler zavalli bil gatesin bu işini WMF uzantısı nedir? ne değildir? tehlikeli bi formattir uzaktan veri erişimi ve program çalıştırabileye imkan saglar photoshop acmaz çünkü resim veya film dosyası olarak görmez sebebi dosya başındaki program parçacıkalrıdır amacından ötürü.. dönüştürücüler var ama niye bu dosyaya taktin anlamadim WMF uzantısı nedir? ne değildir?
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 25-08-2007 #3
Hareketli görüntü dosyasıdır. MPG yada AVİ ler çok büyük yer kapladığı için WMF genelde tercih edilir. Adobe Photoshop un acmaması cok normal. Çünkü bitmap bir program ile media dosyasını açamazsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Androit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Androit(32)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 25-08-2007 #4
WMA ile kariştirdim ondan düzelttim yok sadece resim dosyasi neden çıkartıldıgı amaci belirsiz
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 26-08-2007 #5
WMF : Windows M e t a File

Popüler bir vektörel grafik formatıdır. WMF dosyalarının sağladığı avantaj, vektörel olmasının sağladığı avantaj ile kaliteden ödrün vermeksizin istenilen büyüklükte kullanılabilmesidir. Hemen her grafik uygulaması bu formatı tanır.
Bu mesajdan alıntı yap
IV.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IV.Murat

Grafiker / Antalya

Alt 26-08-2007 #6
Hareketli görüntü dosyasıdır. MPG yada AVİ ler çok büyük yer kapladığı için WMF genelde tercih edilir. Adobe Photoshop un acmaması cok normal. Çünkü bitmap bir program ile media dosyasını açamazsınız.

Atma recep WMA olmasın o WMF uzantısı nedir? ne değildir?DWMF uzantısı nedir? ne değildir? grafik programı uzantısı. Bir çok programda açabilirsin. Ama kayıt sonuçları pek başarılı değil. Ayrıca gökhan corel paintte video dosyalarını açabilir işleye bilir kaydedebilirsin. Yalnız boyut biraz büyük oluyor ama oluyor WMF uzantısı nedir? ne değildir?DWMF uzantısı nedir? ne değildir?
Bu mesajdan alıntı yap
JackSparrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JackSparrow

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 26-08-2007 #7
Atma recep WMA olmasın o WMF uzantısı nedir? ne değildir?DWMF uzantısı nedir? ne değildir? grafik programı uzantısı. Bir çok programda açabilirsin. Ama kayıt sonuçları pek başarılı değil. Ayrıca gökhan corel paintte video dosyalarını açabilir işleye bilir kaydedebilirsin. Yalnız boyut biraz büyük oluyor ama oluyor WMF uzantısı nedir? ne değildir?DWMF uzantısı nedir? ne değildir?
WMF : Windows M e t a File

Popüler bir vektörel grafik formatıdır. WMF dosyalarının sağladığı avantaj, vektörel olmasının sağladığı avantaj ile kaliteden ödrün vermeksizin istenilen büyüklükte kullanılabilmesidir. Hemen her grafik uygulaması bu formatı tanır.
WMF WMF uzantısı nedir? ne değildir? allah belasini versin bişeydir arkadaşım WMF uzantısı nedir? ne değildir? windows m e t a file diyolar kendilerine bu zamana kadar gördügüm en illet dosya biçimi amacı kısaca resim dosyası ama neden bambaska bi resim dosyasi amaci bilinmiyor ama hacker lar incik cincik edip mahvettiler zavalli bil gatesin bu işini WMF uzantısı nedir? ne değildir? tehlikeli bi formattir uzaktan veri erişimi ve program çalıştırabileye imkan saglar photoshop acmaz çünkü resim veya film dosyası olarak görmez sebebi dosya başındaki program parçacıkalrıdır amacından ötürü.. dönüştürücüler var ama niye bu dosyaya taktin anlamadim WMF uzantısı nedir? ne değildir?
teşekkür ederim arkadaşlar=)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
wmf uzanti, wmf uzantisi nedir