Wob Tesktil Logo deneme çalışmam

Logo İstek - Wob Tesktil Logo deneme çalışmam ...

sb_bs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sb_bs

Grafiker / Ankara

Alt 24-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Wob Tesktil Logo deneme çalışmam:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DesigNeR! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DesigNeR!

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 28-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok güzel olmuş teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2009 #3
Bu bir logo değil. Ve bu her neyse başarısız. Renkler itici ve neden Tekstill?
Bu mesajdan alıntı yap
frank isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frank

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2009 #4
bence farklı çalışmalar denemelisin...
çok emek vermişsin belli ama daha fazla uğraşma bunun üstüde...
Bu mesajdan alıntı yap
umut33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umut33

Grafiker / Mersin

Alt 01-12-2009 #5
bence direk photosop formatlı logo kullanılmaz. tamam şimdi her ne kadar işler dijital hale
gelsede vektörel çizimli logolar daha çok yerde kullanıla bilir. bu logoyu firma aracının üzerinde ancak dijital baskı ile uygularsınız. bu da 10 dk işi 2 veya 3 saate çıkarır.
Bu mesajdan alıntı yap
sb_bs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sb_bs

Grafiker / Ankara

Alt 01-12-2009 #6
bu logo degıl dır dıyen arkadasların calısmalarını gormek ısterım.su anda fırma sahıplerine logonun hakkını verıyorum..eger kotu bı tasarım olduguna ınansaydım koymazdım...bırde arac uygulamasından bahseden arkadas bu ıslerde bıras amator sanırım.bı ara uyguladıgım araclarım resımlerınde koyucam meral etmesin,senın ıkı saat dedıgın işi emin ol 10 dakıkada uygularım.....tabıkı elestirilere acıgım ama bence direkt olarak bu bır logo degıl demek cok sacma
Bu mesajdan alıntı yap
erkanibrahim_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-12-2009 #7
Aslinda ben grafiker bile degilim.Bi hevesle internetten buldugum tum video derslerini tekrar edip,her dersten birseyler kapmaya calisiyorum.Ayrica boyle firsat buldukca diger arkadaslarin calismalarina bakiyorum.(Kendimle kiyaslamak icin degil,fazladan birseyler ogrenebilmek icin)
Elestiriye acik oldugunu soylemissin.Umarim kizmazsin Wob Tesktil Logo deneme çalışmam
1)Keske o ortadaki dikis efekti hic olmasaymis,cok daha sik dururdu.(Bence)
2)Genel olarak dusunce iyi ama mesela zemin olarak madem konu tekstil bildigim kadariyla Photoshop icin onlarca Kumas pattern i var.Belki bir tanesi iyi giderdi.(Bence)
3)Son olarak Logoda ki text kismi inan cok ozensiz olmus.Yani sanki Windows Notepad de yazip logonun uzerine kopyala yapistir yapmissin gibi.Ne bileyim,soyle degisik bir layer style denesen,degisik bir fontla cok iyi dururdu diye dusunuyorum.
Genel olarak dusunce iyi,isleyiste sanki biraz sorun olmus BENCE Wob Tesktil Logo deneme çalışmam Malum zevkler ve renkler tartisilmaz Wob Tesktil Logo deneme çalışmam)
Iyi Calismalar...
Bu mesajdan alıntı yap
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 05-12-2009 #8
amaç iyi bir logo çizmek mi yoksa müşteriye işi kabul ettirmek mi?

cevap ılk secenekse logo uzerınde konusmak gerek;

cevap ıkıncı secenekse iyi bir alışveriş olmuş senin için.
Bu mesajdan alıntı yap