Word belgesini Corel'de açmak

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Word belgesini Corel'de açmak ...

fotokopici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotokopici

Grafiker / Ankara

Alt 12-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar wordde hazırlanmış fakat wordde yazarken yazılar çerçeve içindeaynı resim gibi etrafı yatık ince çizgi çizgi çerveveli bunları corele veya başka bir proğrama aktarabilirmiyim üzerinde değişiklikler yapabileceğim fakat sayfa düzeni ve yazı karakterleri felan aynı kalsın sadece ben satır aralarını daraltmak ve bir kaç değişiklik yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 13-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Hayır atamassın.. Atsan bile istediğin gibi özgürce oynayamassın. Çerçeveleri ayrıca çizip. yazıları içine copy paste şeklinde getirebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap