Word programından corel'e aktarım

Corel Draw - Word programından corel'e aktarım ...

flyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

flyman

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 01-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar dergi çalışması yaparken word dosyasından corele aktarma yaparken word e yazılan yazıdaki dipnot için yazılmış küçük rakamları alamıyorum. bunu nasıl çözebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
valla bende çok uğraştım kardeşim ama word den corele yazı veya rakam alamıyosun heralde bende yapamıyodum
Bu mesajdan alıntı yap
arasyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arasyas(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-02-2008 #3
Bu konuyu "Office belgelerini Corele taşımak" konusu altında bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa Cetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa Cetin

Grafiker / Aydın

Alt 01-02-2008 #4
Dergi çalışması ile uğraşıyorsan zaten kişisel tavsiyem;
- hiç boşuna uğraşma arkadaşım bir an önce InDesign'a başla derim Word programından corel'e aktarım
corelle felan ugraşılmaz cok sayfalı işlerde bende INDesign'a gectigim gunden beri
o ugrastigim gunlere aciyorum Word programından corel'e aktarım
gecen ocak ayında 50 sayfalık dergiyi 2 günde hazırladım INDesignda yok boyle bişey yane Word programından corel'e aktarım
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-02-2008 #5
Newyork Times'ta İnDesign kullanıyordu bildiğime göre Word programından corel'e aktarım
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa Cetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa Cetin

Grafiker / Aydın

Alt 02-02-2008 #6
Hürriyet in reklam Eki "Kırmızı" nın aralık sayısında InDesin'a baya yer ayrilmis belli basli tum buyuk ajanslar dergilerde yavas yavas geciolar...
Bu mesajdan alıntı yap
ayyyperisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayyyperisi(28)

Matbaacı / İstanbul

Alt 10-04-2008 #7
arkadaşlar bilmiyorum işinize yararmı ama ben wordeki yazıları corele kopyalayıp yapıştırıyorum ve işe yarıyor isterseniz sizde deneyin
ama biraz uğraştırıcı ama
Bu mesajdan alıntı yap
kirpi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kirpi

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 10-04-2008 #8
bende word den yazıyı corele atıyorum ama hiç bi sorun çıkmadı bunla ilgili.yalnız dipnotları ayrı olarak değerlendir yani ayrıca bi kopyala yapıştırla halledersin ben o şekilde yapıyorum sorun yok tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-04-2008 #9
Arkadaşlar Wordden corele kopyaladığınız şeyi Shift + V ile (Özel yapıltırla Seçeneklerden) istediğiniz şekiilde yapıştıra biirsiniz.Ben daha yeni belediye faaliyet raporu hazırladım bir sürü hesap tablosunu wordde hazırlamışlar o şekilde aldım..Saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap
yabanci_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yabanci_

Hiç Biri / İstanbul

wordden corel yapıştırma

Alt 11-04-2008 #10
arkadaşım bana gelen word dosyalarını su sekılde corelde acıyorum hemen anlatayım bır sorun cıkmadı hıc bu gune kadar
word tekı yazıları tutup kopyala dıyorum corelı acıp bos bırsayfaya testtoll yanı yazı yazdıgımız ımlexı tıklıyorsun sayfaya bır kere tıkladıgında ctrl+v yapıyorsun ve yazı otamatık olarak corele cıkıyoo bılmıyorum analatabıldım mı ama ben bole yapıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
word, programndan, corele, aktarm