worddeki dosyayı pdf e çevirirken kayma oluyor

Corel Draw - worddeki dosyayı pdf e çevirirken kayma oluyor ...

casanova isimli Üye şimdilik offline konumundadır

casanova

Grafiker / Ankara

Alt 31-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaşlar word de yapılmış bi kitap dizgisi var elimde bazı pdf creator programlarıyla wordden pdf e çeviriyorum fakat satırlar arası kaymalar oluyor dizgiyi worldden corele çekmek için veya world den pdf çevirmek için neler yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim tşkler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karyasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karyasu

Grafiker / Denizli

Alt 01-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım yanlış anlamadıysam ofice worldden bahsediyorsun worldden corele aktarman için önce world belgesindeki yazıları seçiyorsun sonra ctrl + c yapıyorsun sonrasında coreliaçıyorsun f8 text moduna geliyorsun ve bir text çerçevesi açıyorsun sonra kopyaladığın yazıları ctrl+v diyip bu çerveye yapıştırıyorsun sonrasında düzenlemeyi kendin ayarlarsın umarım işini görür kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
salih_kent isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salih_kent

Grafiker / Denizli

Alt 01-11-2008 #3
karyasu yanlış anlamışın soruyu worddeki dosyayı pdf e çevirirken kayma oluyor

casanova; hangi converter'ı kullandığını belirtmemişin ama tavsiyem Acrobat Proffessional'dır. Bir de pdf yazdırma işlemi yaparken sayfa boyutu ayarına dikat et. Genelde default ayar A4 yerine 'Letter' olabiliyor. Bu da bahsettiğin kaymaya sebep olabilir..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çevirirken, dosyayı, kayma, oluyor, pdf, worddeki