wordden indesigne taşırken sorun acil yardım

InDesign - wordden indesigne taşırken sorun acil yardım ...

neso25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neso25

Grafiker / Elazığ

Alt 20-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Word programın içindeki denklemlerden çalışma yapıyorum fakat indesigne gelince açamıyorum boş sayfa açılıyor ne yapmalıyım? Örnek olarak bir dosya ekliyorum yardım ederseniz mutlu olurum

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 20-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben zamanında zorlandığım için Math Type kurup formğlleri onda hazırlamıştım. Sonra ondan eps kaydedip corel çalıştığım için önce Ai' de açıyor sonra Ai den en düşük ayarlarla PDF veya eps kaydedip corele çağırıyordum. Bence o bi math type dene...
Bu mesajdan alıntı yap
Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2009 #3
indesign'in CS2 sürümünü kullanıyorsanız *.DOCX uzantılı word dosyasını görmez.
siz hangi sürümünü kullanıyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
neso25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neso25

Grafiker / Elazığ

Alt 20-11-2009 #4
Cs3 - Cs4 her ikisinde denedim açmıyor ben math typede yapmadım bunu word programının kendi içinde var zaten ekleye butonuna basınca denklemler çıkıyor ordan yapdım indesigne alamadım ne yaptımsa olmadı pdf yapınca oluyor sonrada düzeltme yapamıyorum tabiki
Bu mesajdan alıntı yap