word'den qark'a dosya aktarma

QuarkXPress - word'den qark'a dosya aktarma Sponsorlu Bağlantılar qark 7.31 kullanıyorum. word'de sayfa düzenlemesi yapılmış dosyayı, paragraf ve karakter stili değişikliğe uğramadan qark'a nasıl aktarabilirim?...

güverhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güverhan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 10-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

qark 7.31 kullanıyorum. word'de sayfa düzenlemesi yapılmış dosyayı, paragraf ve karakter stili değişikliğe uğramadan qark'a nasıl aktarabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 11-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
word dosyasını ofis 97 kaydet
quarkta yazı alanı aç ctrl E komutu ile yazıyı çek

word de nasılsa o sekilde gelir

iyi calismalar
Bu mesajdan alıntı yap
vlk4n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vlk4n

Webmaster / Rize

Alt 22-07-2010 #3
ama bu şekilde worddeki tablolar quark a aktarıldığında bozuluyor
Bu mesajdan alıntı yap
tuvenan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuvenan

Grafiker / Zonguldak

Alt 22-07-2010 #4
Malesef tabloları kabul etmiyor. Tabloları not defterine yapıştırıp oradan tab ayarları yapılmış bir yazı alanına alırsa daha sağlıklı olur. Örneğin puan durumları gibi.

World'den aldığında sadece yazı sitilini alırsın. Bold, italic, paragraf vs. vs.
Bu mesajdan alıntı yap