worden- corele yazı aktarma

Corel Draw - worden- corele yazı aktarma ...

Alt 15-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar wordden corele yazı aktarırkrn en güvenli ve yazı karakterleri bozulmadan nasıl alabilirim dergi için lazım ve çok acil cevaplar için şididen teşekkürler (importla alıyoru ama karakterlerde bozulmalar oluyor):S
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

İbrahim KOKULU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

İbrahim KOKULU(36)

Grafiker / İzmir

Alt 15-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selam Yazılar Üzerinde Değişiklik Yapacakmısınız ? Eğer Yapmıycaksanız Pdf Kaydetmenizi Tavsiye Ederdim. Oluşturduğunuz Pdf Dökümanını
Encapsulated Postscript ( Eps) Olarak Kayıt Edip Corelde Open ile Sorunsuzca Açabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 15-04-2008 #3
arkadaşım eğer yazılarla oynamayacaksan pick tool aracını seç ve vordden kopyaladığın yazıyı ctrl+v tuşlarıyla yapıştır. yazınız convertli bir şekilde gelmiş olur. tabii buda başka bir yöntem, pek çok yöntemden birinide yukarıdaki ibrahimk81 arkadaşımız vermiş.
Bu mesajdan alıntı yap
kirpi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kirpi

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 15-04-2008 #4
üzerinde oynama yapmicaksa napmanız gerketiğini arkadaşlar anlatmış bende text olarak word den corele yazı almayı anlatım
bir yazı alanı oluşturun ve o alan aktifken word den yazıyı seçip kopyala yapın ve corele geçin coreldede paste yi tıkladınızmı yazılar corele sorunsuz text alarak geçmiş olur üzerinde her türlü işlem yapabilirisniz kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-04-2008 #5
ayrıca prn dosyası olarakta alınabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 17-04-2008 #6
Selam Yazılar Üzerinde Değişiklik Yapacakmısınız ? Eğer Yapmıycaksanız Pdf Kaydetmenizi Tavsiye Ederdim. Oluşturduğunuz Pdf Dökümanını
Encapsulated Postscript ( Eps) Olarak Kayıt Edip Corelde Open ile Sorunsuzca Açabilirsiniz.
arkadaşım wordden nasıl pdf yapıyosun. bunu bir anlatırmısın. çünkü benim bildiğim böyle bir yol yok. ve araştırmalarım neticesinde çok çetrefilli ve zor bir yolu var diye biliyorum. ama bununlada uğraşılmaz. eğer biliyosan böyle bir yöntemi anlatırmısın...
Bu mesajdan alıntı yap
İbrahim KOKULU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

İbrahim KOKULU(36)

Grafiker / İzmir

Alt 17-04-2008 #7
Adobe Acrobat yüklemelisin en az versiyon olarak 6.0 - 7.0 - 8.0.
Microsoft programını açtıktan sonra sol üst köşede pdf iconu belirecektir. çevirmek istedigin word dökümanını aç ve icona tıkla pdf oluştur zaten adobe acrobat otomatik olarak açılır. Pdf çevrilmiş dökümanını açtıktan sonra Encapsulated Postscript ( Eps) olarak kayıt et ve corelde open ile açınız.
Tabiki bu uzun bi yöntem ama hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aktarma, corele, worden, yazy