Wordpress - SEO -Grafik Tasarım iş arıyorum - Ankara

İş Arayan İlanları - Wordpress - SEO -Grafik Tasarım iş arıyorum - Ankara ...

Furkanceylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkanceylan

Webmaster / Ankara

Alt 01-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Wordpress - SEO - Grafik Tasarım iş arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Daha önce orta ölçekli firmalara Sosyal Medya danışmanlığı ve editörlük yaptım.
Photoshop, CorelDraw, Dreamweaver, illustrator gibi programlara orta seviyede hakimim.
İstenilenlere göre kendimi geliştirmeye açığım.
Wordpress'e ve eklentilerine hakimim.

İş deneyimi ve içeriği: Mobil uygulama geliştiricisi ve tasarımcısı olarak yazılım şirketlerinde proje bazlı çalıştım. (2 YIL)

Çeşitli firmalara sosyal medya danışmanlığı,e-ticaret yöneticiliği ve editörlük yaptım.

Wordpress site tasarımları ve kurumsal kimlik çalışmaları yapıyorum 2 yıldır Freelance çalışıyorum.

Dilenirse iş ortaklarımı özel mesaj yolu atabilirim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Örnek Referanslar:
furkanceylan.com.tr/ (Yapım Aşamasında)
ssgemtrading.com/ (E-ticaret Wordpress)
dunyaprofil.com/ (Wordpress)
crowntanitim.com/ (BaloneviAnkara Wordpress)
oldbilisim.com/ (HTML)
karginhukuk.com/ (Wordpress)
SEO konusunda bilgiliyim. Referans olarak : bahcelievlercilingirci.com Adresi google,yandex v.b arama motorlarında hedeflenen kelimeler(5) ile ilk 3 sırada yer almaktadır.

E-posta:

Telefon: 0544 312 58 58
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Wordpress - SEO -Grafik Tasarım iş arıyorum - AnkaraWordpress - SEO -Grafik Tasarım iş arıyorum - AnkaraWordpress - SEO -Grafik Tasarım iş arıyorum - AnkaraWordpress - SEO -Grafik Tasarım iş arıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap