Wordpress tabanlı site yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Wordpress tabanlı site yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli ...

ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Wordpress tabanlı site yaptırılacaktır.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar merhaba,
Tasarımı size hazır olarak verilecek olan sitenin wordpress tabanlı olarak hazırlayabilecek arkadaşlar aramaktayım.

İşe talip arkadaşlar wordpress öncelikli olmak üzere web çalışmalarını sunarlarsa tercih aşamasında faydalı olacaktır.

Burdan değil sadece mail ile dönüş yapınız mailler düzenlş olarak kontrol edilecektir ve son olarak da size söz konusu site için model göstererek fiyat-zaman vermenizi rica edeceğim.

Herkese kolay gelsin...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Wordpress tabanlı site yaptırılacaktır. - Türkiye GeneliWordpress tabanlı site yaptırılacaktır. - Türkiye GeneliWordpress tabanlı site yaptırılacaktır. - Türkiye GeneliWordpress tabanlı site yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

wmc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wmc

Hiç Biri / Samsun

Alt 12-11-2012 #3
mail gönderdim,e-mail: *********
elifimrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifimrak

Webmaster / İstanbul

Alt 12-11-2012 #4
mail gönderdim
krtrukiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krtrukiye

Grafiker / İstanbul

Alt 16-11-2012 #5
Forum kurallarını okumalıyım ki iş ilanına verilen telefon veya mail ile başvurmalıyım!