wordpress te portfolyo sitemi yapacak arkadaş arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - wordpress te portfolyo sitemi yapacak arkadaş arıyorum - Türkiye Geneli ...

nezmes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nezmes

Hiç Biri / İzmir

Alt 12-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

wordpress te portfolyo sitemi yapacak arkadaş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar portfolyo sitesi yaptıracağım istediğim site örneği aşağıdadır. Wordpress te yapılmasını istemekteyim.Kullanıcı paneli olması gerekmektedir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

wordpress te portfolyo sitemi yapacak arkadaş arıyorum - Türkiye Geneliwordpress te portfolyo sitemi yapacak arkadaş arıyorum - Türkiye Geneliwordpress te portfolyo sitemi yapacak arkadaş arıyorum - Türkiye Geneliwordpress te portfolyo sitemi yapacak arkadaş arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Zisan82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zisan82

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-11-2013 #3
Merhaba.Konuyla ilgili size yardimci olabilecek biri oldu mu bu uc gun icinde.
dj_koray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dj_koray

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-12-2013 #4
konu güncel mi acaba?
UmutAtamis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UmutAtamis

Webmaster / İstanbul

Alt 25-12-2013 #5
Ö.m atıldı. Güncel ise görüşebiliriz.