wordpress Üzerinde ÇALIŞACAK BİR PROJE - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - wordpress Üzerinde ÇALIŞACAK BİR PROJE - İstanbul ...

ceyhunakgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceyhunakgun

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

wordpress Üzerinde ÇALIŞACAK BİR PROJE

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Word Pres / YÖNETİM Panelli bir web site projesi için freelance çalışabileceğim deneyimli webmaster.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama:

Aynı arkaplana ve benzer arayüzlere sahip bir çalışma projem söz konusu. Arayüzler lisanslı bir kaynaktan satın alınarak gerekli arayüz düzenlemelerini ortak yapabiliriz.

WP ya da önerilecek başka bir yönetim panelli bu site üzerinde dar mini bir forum, video derslerin yayınlanacağı bir bölüm, yazılı makaleler, tutorial dersler, izinli dosya paylaşım alanı gibi özellikleri olacak.

Üyeler arasında mesajlaşma, derse yorum, sosyal medya bağlantıları gibi standart özelliklere sahip olmasını düşünüyorum.

Üyelik sistemiyle çalışacak bu sistemi kurmak için WP konusunda deneyimli bir arkadaşa ihtiyacım var.

Bu konuda fiyat teklifi bekliyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları wordpress Üzerinde ÇALIŞACAK BİR PROJE - İstanbul - wordpress Üzerinde ÇALIŞACAK BİR PROJE - İstanbul ya da wordpress Üzerinde ÇALIŞACAK BİR PROJE - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | wordpress Üzerinde ÇALIŞACAK BİR PROJE - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

theturkayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

theturkayy

Webmaster / İstanbul

Alt 16-06-2012 #3
Merahaba hocam. ********* adresini eklerseniz detaylı konusuruzu. İyi günler
skynetoktay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skynetoktay

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2012 #4
merhaba,
WordPress SEO eklentilerinin kurulması ve yapılandırılması
Güvenlik eklentilerinin kurulması ve yapılandırılması
Belirlenmiş bir temanın kurulması ve Türkçeleştirilmesi
Anasayfa Slider , Flash Slider
Galeri, iletişim, İk ve sipariş formu,
Sosyal eklentilerin kurulumu
ve yapılandırılması
7/24 telefon ve e-mail desteği

enver001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enver001

Webmaster / İstanbul

Alt 17-06-2012 #5
Merhaba;
Tüm isteklerinizi gerçekleştirebilecek bilgiye sahibim.
Ayrıca websitesi kurulumu ile birlikte ve sonrasında ihtiyacınız olacak organik seo çalışmasını yapabilir, sosyal medya'da sitenizi veya videolarınızı onbinlerce kişiye ulaştırabilirim. Bu sayede emek harcıyacağınız siteniz için adwords veya facebook kuponu vb. harcamalara gerek kalmadan sitenizin yayılmasını sağlayabilirsiniz.

Mail adresim : *********