wordpress ve php bilgisi olanlardan acilyardım

Web Tasarımı - wordpress ve php bilgisi olanlardan acilyardım ...

zirvemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zirvemen

Eğitimci / Kahramanmaraş

Dosya23

Alt 24-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba

wordpress üzerine kurmuş olduğum bir sitem var ve bu site içine video paylaşımlarımı eklemiş olduğum farklı bir temayla bir word pres tabanı daha kurdum ben bu video tabanından ana wordpress siteme yüklemiş olduğum son videoların görünmesi için bir bölüm oluşturmak istiyorum habersitelerinde olduğu gibi uğraaştım araştırdım bişeyler buldum ama bulduklarım sadece title kısmını linklendirp gösteriyor ama ben her yazının reimlerinide görmek istiyorum. Ulaşmış olduğum içerik şu:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> 
<?php  

require('../video/wp-config.php' );

function SonYazilar() {
global $wpdb;

$kac_tane_yazi_gosterilsin = 5;
$yazilar = $wpdb->get_results("SELECT ID, post_title FROM $wpdb->posts WHERE post_status ='publish' ORDER BY ID DESC LIMIT 0,$kac_tane_yazi_gosterilsin");
$cikti .= '<ul>';
foreach($yazilar as $yazi){
$yazi_url=get_permalink($yazi->ID);

$cikti .='<li><a target="_blank" href="'.$yazi_url.'">'.iconv(get_settings('blog_charset'), "utf-8",$yazi->post_title).'</a></li><br>';
}
$cikti .= '</ul>';
echo $cikti;
die();
}
switch ($_GET['git']) {
case 'sonyazilar':
SonYazilar();
break;
}
?>
bu kodu yazilar.php olarak kaydedip wordpress in bulunduğu ana dizine attım ve göstermesini istediğim ana wordpress siteme şu kodile çağırdım

<iframe SRC="http://www.siteadresin.com/yazilar.php?git=sonyazilar" frameborder=0 width=240 height=160 marginwidth=0 marginheight=0 scrolling=no target="_parent" name="I1">
                                                                </iframe>
bu çağrımı yaptığımda sadece linkler geliyor. Acaba bu linklerin yanına ilgili yazının resminide getirebilirmiyim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zirvemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zirvemen

Eğitimci / Kahramanmaraş

Alt 28-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bi bilgisi olan yok mu? GÜNCEL
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
wordpress