world yazılarını corele nasıl cevrilir

Corel Draw - world yazılarını corele nasıl cevrilir ...

Alt 14-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadasla selam sorum su worldten veya emaille gelen yazıları corele aktardıgımızda corelde bunun gurubunu nasıl bozar yani kısacası üzerınde nasıl oynarız tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sezgi-sirin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezgi-sirin

Grafiker / İzmir

Alt 14-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Word programından kopyaladığın yazıları Corele yapıştırarak kullanabilirsin. Corelde 3 seçenekli bir dialog kutusu çıkacaktır.
1 - Maintain Fonts and Formatting : Seçili olursa kopyalayıp yapıştıracağın yazıların fontlarını ve yazım formatını aynı kopyalar.
2 - Maintain Formatting Only : Seçili olursa kopyalayıp yapıştıracağın yazıların sadece yazım formatını bire bir aynı olarak kopyalar.
3 - Discard Fonts and Formatting : Seçili olursa sadece yazılarını kopyalar. Font seçimi ve yazı formatının ayarlamasını ( Paragraf, Satır, vs. ) kendin Corelde yeniden yapman gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-05-2008 #3
bırsey cıkmıyor ayrıca kopyaladıgım zaman sorun olmuyor ama grubunu bozamıyorum yanı uzerınde degısıklık yapmak ıstıyorum olmuyor
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 14-05-2008 #4
arkadaşım bu konuyla ilgili bir başlık vardı.
orada sormuşsunuz.
tekrar bir daha neden başlık açıyosunuz.
ayrıca sornuzu ve cevaplarını okudum.
siz ilgili konuyu bir daha okuyup cevaplar doğrultusunda yapmaya çalışın.
artık hiç bir şeyde yapamıyosanız sanırım sorun sizde.
çünkü coreli öğrenmeniz gerek.
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 14-05-2008 #5
bırsey cıkmıyor ayrıca kopyaladıgım zaman sorun olmuyor ama grubunu bozamıyorum yanı uzerınde degısıklık yapmak ıstıyorum olmuyor
Gruplu gelmiyordur. Nesne OLE olarak yağıştırılıyordur. Edit>Paste special komutunu deneyin. Ya da bir text alanı açıp onun içine yapıştırın.
Bu mesajdan alıntı yap
savasg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savasg(42)

Grafiker / Ankara

Alt 14-05-2008 #6
Worddeki yazınızı rtf formatında kaydedederseniz corele direkt çağırabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
millisezer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

millisezer

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2008 #7
Gruplu gelmiyordur. Nesne OLE olarak yağıştırılıyordur. Edit>Paste special komutunu deneyin. Ya da bir text alanı açıp onun içine yapıştırın.
ÇOK ÇOK SAOL
AYLARDIR DERGİ ÇIKARIYORM BAZI HARFLERİN PUNTOSU BÜYÜK OLARAK ÇIKIYORDU BU ŞEKİLDE BBU SORUNU ATLATTIK GALİBA
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cevrilir, corele, nasıl, world, yazılarını