Wushu (kungfu) logo

Logo Tasarımları - Wushu (kungfu) logo ...

Wushu (kungfu) logo
MACrix70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MACrix70

Hiç Biri / İstanbul

Wushu (kungfu) logo

Alt 06-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Wushu (kungfu) logo

Uzakdoğu sporlarından olan WUSHU (KungFu) ile alakalı bir forum sitesine yaptığım logo çalışması.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SayBorG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SayBorG(35)

Grafiker / İzmir

Alt 06-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bayraktaki ay ın ejderhaya dönüşmesi güzel düşünce, ama biraz daha oynamalar yapılmalı. bence yazıları biraz küçültüp, ortadaki karakteri biraz daha büyütürseniz başarılı bir çalışma olacaktır. tabi tüm bunları bir web sitesi logosu olarak düşünüyorum, baskı yapılacak bir logo ise tamamen yanlış.
elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2009 #3
Daha iyi olucaktır derken ? ..

oRTADAKİ FİGUR ZATEN YETERİNCE İZELLENMİŞ.. kendinize ait olmayuan hazır bir figuru etrafından oathleyerek bir logoya nasıl koyabiliyorsunuz? Tamamen yok ederseniz en iyisi olucaktır..
Bu mesajdan alıntı yap

MACrix70

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-08-2009 #4
Evet bir forum sitesi için yapıldı,
Değerli yorumunuz için teşekkürler,
Bu mesajdan alıntı yap

MACrix70

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-08-2009 #5
bayraktaki ay ın ejderhaya dönüşmesi güzel düşünce, ama biraz daha oynamalar yapılmalı. bence yazıları biraz küçültüp, ortadaki karakteri biraz daha büyütürseniz başarılı bir çalışma olacaktır. tabi tüm bunları bir web sitesi logosu olarak düşünüyorum, baskı yapılacak bir logo ise tamamen yanlış.
elinize sağlık...
Evet bir forum sitesi için yapıldı,
Değerli yorumunuz için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 07-08-2009 #6
insan görseli çok kalitesiz bu bir site için yapılmışsa biaz daha düşünün derim dafa yaratıcı daha kaliteli bişe çıkartmalısınız
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 07-08-2009 #7
Her ne şekilde olursa olsun bayrağımızın deforme edilmesine karşıyım.Bununla ilgili yasayıda aşağıya ekledim ki forumda da benzer bir çok konu var. Umarım takip edersin.

TÜRK BAYRAĞI KANUNU
Bu mesajdan alıntı yap

MACrix70

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-08-2009 #8
Her ne şekilde olursa olsun bayrağımızın deforme edilmesine karşıyım.Bununla ilgili yasayıda aşağıya ekledim ki forumda da benzer bir çok konu var. Umarım takip edersin.

TÜRK BAYRAĞI KANUNU
Sevgili arkadaşım,
Öncelikle gösterdiğin hassasiyet ve yaptığın uyarı için teşekkür ederim,
Fakat şunuda söylemek isterimki burada hiç bir şekilde Türk bayrağına karşı bir saygısızlık veya başka bir manaya çekecek davranış yoktur, olmaz olamazda...
29 yıldır Wushu (KungFu) sporunu yapan biri olarak, yurt dışında Uluslararası Şampiyonalarda o bayrağı göndere çektirebilmek için ter akıttım ve bunu defalarcada başardım. Bazen ufacık bir kıvılcım bile bir sporcunun moral motivasyonunu en üst düzeye çıkarabilir, bazılarına göre basit gibi gelen şu logo bile aslında içimizdeki gerçek gücün bir yansımasıdır tabiki anlayabilene, Burdaki amaç sadece Türkün gücünü her spor branşında gösterebildiğini sembolik te olsa göstermektir, bizler kadınıyla, erkeğiyle, yeri geldiğinde çok uysal yeri geldiğindede vatanı, milleti ve bayrağı için birer ejdarhaya dönüşebilecek insanlarız.
Bayrakğımız konusundaki bu hassasiyetiniz ve yorumunuz için tekrar teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

MACrix70

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-08-2009 #9
insan görseli çok kalitesiz bu bir site için yapılmışsa biaz daha düşünün derim dafa yaratıcı daha kaliteli bişe çıkartmalısınız
Kesinlikle haklısınız insan görselini çizim olarak yeniden yerleştireceğim tabiki işlerden fırsat bulduğum ilk boşlukta :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
cudeba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cudeba

Grafiker / İstanbul

Alt 23-01-2012 #10
wushu sanda ile ilgili görsel çalışmanız var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları