WWF'in görülmeye değer çalışması

Graficafe - WWF'in görülmeye değer çalışması Sponsorlu Bağlantılar Ormanları korumak için karıncalı protesto WWF (Dünya Doğayı Koruma Vakfı)’in 50. yılını kutlamak için BBDO Düsseldorf, ormanların tahrip edilmesine karşı binlerce yaprakyiyen karıncanın yardımıyla bir protesto düzenleme kararı ...

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ormanları korumak için karıncalı protesto

WWF (Dünya Doğayı Koruma Vakfı)’in 50. yılını kutlamak için BBDO Düsseldorf, ormanların tahrip edilmesine karşı binlerce yaprakyiyen karıncanın yardımıyla bir protesto düzenleme kararı aldı.

“Ant Rally” isimli kampanyada karıncalara, lazerle kesilerek üzerine “Save Trees!”, “Ban The Saw!” ve “Fight” gibi sloganlar yazılmış yaprakları taşıtıldı.

5 gün süren protestoda bu yaprakyiyen karıncalar yağmur ormanları protestosunu desteklemek için kendi doğal yaşam alanları olan teraryumların içinde yürüdüler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
....5 gün süren protestoda bu yaprakyiyen karıncalar yağmur ormanları protestosunu desteklemek için kendi doğal yaşam alanları olan teraryumların içinde yürüdüler.
Bunun ATOM KARINCA olanını da en iyi biz biliriz... :P

Not: Çok iyi bir anlatım, iyi düşünülmüş bir protesto...
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-07-2013 #3
Bunun ATOM KARINCA olanını da en iyi biz biliriz... :P

Not: Çok iyi bir anlatım, iyi düşünülmüş bir protesto...
Bana kalırsa aralarına karışmıştır, hatta en ağır yaprağı o taşıyordur WWF'in görülmeye değer çalışması

Kesinlikle çok başarılı bulduğum bir kampanya..
Düşüncelerine sağlık diyelim darısı başımıza WWF'in görülmeye değer çalışması
Bu mesajdan alıntı yap