X Grafik Tasarım Firması İçin Yapılan Çalışma

Web Tasarımı - X Grafik Tasarım Firması İçin Yapılan Çalışma ...

silvershadow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silvershadow(35)

Hiç Biri / Kırklareli

Alt 16-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kullanılan ''Lorem ipsum'' yazıları hazır firefox eklentisi olan eklenti ile hazırlanmıştır. Kullananlar bilir... Alt kısımdaki resimlerde öylesine eklenmiştir...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 16-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
menülerde kullandığın fontların boyutunu küçültürsen daha şık durur
ayrıca başlıkları altı çizgili biçimde yapma derim X Grafik Tasarım Firması İçin Yapılan Çalışma gri şeritleri de inceltirsen daha hoş görünecektir diye düşünüyorum

ellerine sağlık X Grafik Tasarım Firması İçin Yapılan Çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Rawkon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rawkon

Webmaster / İzmir

Alt 16-06-2009 #3
kötü olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 16-06-2009 #4
renk uyumu tam olmamış zeminde koyduğunuz jpg resmin boyutu büyük olması nedeniyle her bilgisayarda sizde olduğu gibi açılmıyacaktır ve zeminde kullandığınız tarz ile menü kısmı alakasız kalmış kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
silvershadow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silvershadow(35)

Hiç Biri / Kırklareli

Alt 16-06-2009 #5
renk uyumu tam olmamış zeminde koyduğunuz jpg resmin boyutu büyük olması nedeniyle her bilgisayarda sizde olduğu gibi açılmıyacaktır ve zeminde kullandığınız tarz ile menü kısmı alakasız kalmış kolay gelsin...
Zeminde kullanılan bi jpeg resim yoktur... Farklı açılma ihtimali sıfır... Bütün çözünürlüklerde 1024*768 altı hariç aynı görüdüğünüz gibi açılacaktır...

Evet menülerdeki renkle ana renk biraz garip durdu...

kötü olmuş.
Buraya koyma sebebimiz fikir almak için...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 16-06-2009 #6
Zeminde kullanılan yeşil renk biraz daha açık tonda olabilir. Ayrıca menüde kullanılan fontların puntosunu biraz daha küçültürseniz daha hoş görünecektir.

Bilgi için tıklayın yazısının altındaki zemin oval veya hiç olmamalı diye düşünüyorum..
Dış zeminde kullanılan renk ya siyah ya da beyaz olmalı ki temayı ortaya çıkarsın.

Genel olarak bakıldıgında; hoş bir çalışma olmuş, üzerinde çalışırsanız daha güzel şeyler çıkacaktır.

Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
PaintBrush isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PaintBrush

Webmaster / Yurtdışı

Alt 23-06-2009 #7
bence fena olmamis birtek bence o logoda dropshadow kulanmasaydiniz daha ii olurdu bide mor cicek yaptiniz icin bence siyah ve pembe ve mor tonlarda olsaydi daha basarali olabilirdi ama yinede emegine saygi diyorum ve insallah bu yorumlari alip ve degerlendirirsin
Bu mesajdan alıntı yap
slayt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slayt

Eğitimci / İstanbul

Alt 28-06-2009 #8
Herkez cok iyi yorumluyor ancak emeği unutmamakta gerektiğini düşünüyorum. olmuş, yada olmamış gibi yorumları sunmak hiçbirimizin haddi değil gibi geliyor bana. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Rawkon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rawkon

Webmaster / İzmir

Alt 29-06-2009 #9
olmuş, yada olmamış gibi yorumları sunmak hiçbirimizin haddi değil gibi geliyor bana.
yanlışsın.

forumun bu bölümüne gönderilen çalışmalar "olmuş mu olmamış mı" diye sormak, başklarının fikrini almak için gönderilir.
Bu mesajdan alıntı yap
By-Bilken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By-Bilken

Webmaster / İstanbul

Alt 17-08-2009 #10
tatlı bi görüntüsü var
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları