x3 te yükleme sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - x3 te yükleme sorunu ...

x3 te yükleme sorunu
omp ümit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omp ümit

Grafiker / İstanbul

x3 te yükleme sorunu

Alt 26-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bir işi kaydetmek istiyorum iş biraz yüklü. fakat kayıt ederken (file copy error. temp drive or output drive may be full.) diye bir yazı çıkartıyor. mecburen tamam diyorum oda bana (error writting c:document and setting/omp/desktop/graphic1.cdr file. diyor ve dosyayı yüklemiyor.
sorunu çözemedim bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aynı konuyu iki ayrı yere açmışsınız. Sorunuza cevap gelecektir, ayrıca aynı sorunla karşılaşmış bir çok kişi var burada. Biraz incelerseniz cevabını kendiniz bulacaksınız. Ben yine de araştırıyorum, bulursam linkini vereceğim size. x3 te yükleme sorunu

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-03-2010 #3
arkadaşlar bir işi kaydetmek istiyorum iş biraz yüklü. fakat kayıt ederken (file copy error. temp drive or output drive may be full.) diye bir yazı çıkartıyor. mecburen tamam diyorum oda bana (error writting c:document and setting/omp/desktop/graphic1.cdr file. diyor ve dosyayı yüklemiyor.
sorunu çözemedim bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.
Hard diskle ilgil bi problem olabilir. Dolmuş olabilir. Masaüstüne değil de başka bir dosya içine kaydetmeyi denesen kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-03-2010 #4
1.CTRL + J > Workspace buradan Save bölümünde secili olanları pasif hale hale getirin

2.CTRL + J > Workspace buradan Memory bölümünden primary disk bölümünde hangi sürücünüz daha fazla boş ise onu seçin

3. C:\Documents and Settings\Local Settings\Temp bulunanları silin (bu işlemi haftada iki üçdefa yapa bilirsiniz )
kısa yolu :
-Başlat'ı tıklatın
-Çalıştır...
-% Temp% yazın ve Tamam'ı tıklatın.

4.Kaydetmek istediğiniz dosyayı başka bir yere kaydedin masaüstüne degil hangi sürücünüz daha fazla boşsa oraya yükleyin

5. Ayrıca CorelDRAW X3 güncellemeleri yapın ....
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 12-04-2010 #5
dosya mb olarak yüksek olabilir. yüksek mb tlı dosyaları çoğu zaman kaydetmiyor. kaydettiği zamanda açmıyor
Bu mesajdan alıntı yap