x4 te convertli yazıları görebilmek.

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - x4 te convertli yazıları görebilmek. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar sütun sütun çalışılmış bir metini convert ediyoruz. Hangisinin convertli olup olmadığını görebiliyormuyuz. freehanddeki keyline özelliği gibi......

hürrem21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hürrem21(32)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar sütun sütun çalışılmış bir metini convert ediyoruz. Hangisinin convertli olup olmadığını görebiliyormuyuz. freehanddeki keyline özelliği gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 23-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
view-simple wireframe seçeneği ile görebilirsin ama tercihim bütün işi seçip ctrl + u kombinasyonu ile grupları çözmen ve edit-select all-text seçeneğine tıklaman.. corel dosyayı tarayacak ve convertsiz fontları bulacaktır..
Bu mesajdan alıntı yap

hürrem21(32)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2009 #3
view-simple wireframe seçeneği ile görebilirsin ama tercihim bütün işi seçip ctrl + u kombinasyonu ile grupları çözmen ve edit-select all-text seçeneğine tıklaman.. corel dosyayı tarayacak ve convertsiz fontları bulacaktır..
İkisinide denedim ama olmuyor edit-select all-text dosyayı taramıyor. view-simple wireframe seçeneğindede üstüne tıklamadan anlaşılmıyor.:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 24-06-2009 #4
[quote=hürrem21;503880]İkisinide denedim ama olmuyor edit-select all-text dosyayı taramıyor. view-simple wireframe seçeneğindede üstüne tıklamadan anlaşılmıyor.:sadsmile:

iş nedir tam olarak ondan bahsedin isterseniz ..Page dediğimiz separatörlerden varmı işte... eğer ondan ise her sayfada ayrı ayrı convertleme yapmalısınız...
bide lütfen bütün grupları çözdüğünüzden emin olunuz..

istersen dosya boyutu küçük ise yardımcı olabilirim x4 te convertli yazıları görebilmek. bide ben kontrol edeyim

böyle görünmesi gerekiyor simple wireframede;
Bu mesajdan alıntı yap

hürrem21(32)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2009 #5
grubu çözemiyorum aktif değil ki ungroup ctrl+u yapıyorum ama bozulmuyor aktif olmadığından
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 24-06-2009 #6
dosyan hata vermiş galiba... boyutu nedir?? biraz öncede söyledim isterseniz bide ben bakayım dosyaya hatasını bulduktan sonra burda paylaşırım herkes öğrenir...
Bu mesajdan alıntı yap

hürrem21(32)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2009 #7
34.8 MB ben size özelden ftp adresini veriyim ordan alabilirsiniz dosyayı
Bu mesajdan alıntı yap