xaar 126 kafasorunu

Dijital makineler - xaar 126 kafasorunu ...

xaar 126 kafasorunu
behcetreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

behcetreklam

Baskıcı / Burdur

xaar 126 kafasorunu

Alt 01-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar mrb baskı yaparken folyoya kafalar sürttü 3 kafa calısıyo biri calısmıyo kafaya sovet bastım tıkalı degil ama baskıda hic boya atmıyo
yardımcı olurmusunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ibosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibosa(36)

Grafiker / Mardin

Alt 01-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
KardeŞ Sorunun Ne OlduĞunu Bİlİyorum Bazen Benİm BaŞimada Gelmİyor DeĞİl Boya Gelmeyen Kafalarin İyİce Havasini Al Bİraz Boyan Gİdecek Ama Hasta İyİleŞek İnŞallah

Hava Bas Derken Dİrek TÜplerİ AÇ Ve Tek Tek Al Havalarini Oda Olmadi Teknİk Servİsİne Bİldİr
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 02-05-2008 #3
Kafanın altındaki filme bak duruyormu?
Bu mesajdan alıntı yap

behcetreklam

Baskıcı / Burdur

Alt 03-05-2008 #4
Kafanın altındaki filme bak duruyormu?
kafanın altı temiz nozullar acık kafaları yerdeyistirdim solvet bastım ama bizim kafa hala boya atmıyo
Bu mesajdan alıntı yap
hıkmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hıkmet

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 03-05-2008 #5
ben sorunu sıze soyleyeyım ben 5 yıldır kullanıyorum ve servıscılıkte yapıyorum ayrıyeten ustekı kafaların basındakı vıdalı olan yerı acın ve sırıngayla havasını alın o da olmadı sonra sadece o kafanın volltajını yukseltın eger ondada sorun gıderılmıyorsa buda demektırkı kafaya gelen vede takılı olan kablodandır cunku 3 calısıpda bırı caısmıyorsa bundandır eger olmas oda olmadı bana yazın ben sıze yardımkı olabılırım ok gorusmek uzere hayırlı calısmalar arkadaslar
Bu mesajdan alıntı yap

behcetreklam

Baskıcı / Burdur

Alt 04-05-2008 #6
ben sorunu sıze soyleyeyım ben 5 yıldır kullanıyorum ve servıscılıkte yapıyorum ayrıyeten ustekı kafaların basındakı vıdalı olan yerı acın ve sırıngayla havasını alın o da olmadı sonra sadece o kafanın volltajını yukseltın eger ondada sorun gıderılmıyorsa buda demektırkı kafaya gelen vede takılı olan kablodandır cunku 3 calısıpda bırı caısmıyorsa bundandır eger olmas oda olmadı bana yazın ben sıze yardımkı olabılırım ok gorusmek uzere hayırlı calısmalar arkadaslar
kardes ben burdur /bucak'tayım bana yardımcı olurmusunuz özelden telnonu bildir görüselim
Bu mesajdan alıntı yap
tahsinkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tahsinkaya

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2008 #7
kafa altındaki plate düşmüş olabilir solvent bastığında eğil bir bak perde şeklindemi akıyor damla damlamı daha sonra kafa kart arasındaki flat kabloyu ve kafa adaptörünü kontrol et çapraz bağlantılar yaparak kafadanmı flat kablodanmı anlarsın diğerinin kablosunu ötekine tak anladın yani sen teknik servis arkadaş sürtmeyle voltaj ne alaka onuda anlamadım xaar 126 kafasorunu
Bu mesajdan alıntı yap

behcetreklam

Baskıcı / Burdur

Alt 15-05-2008 #8
kafa altındaki plate düşmüş olabilir solvent bastığında eğil bir bak perde şeklindemi akıyor damla damlamı daha sonra kafa kart arasındaki flat kabloyu ve kafa adaptörünü kontrol et çapraz bağlantılar yaparak kafadanmı flat kablodanmı anlarsın diğerinin kablosunu ötekine tak anladın yani sen teknik servis arkadaş sürtmeyle voltaj ne alaka onuda anlamadım xaar 126 kafasorunu
ilgendiginiz icin sagol kafanı altındakı filim asar gömüş solvet bastıgımda perde
seklinde akmıyo kafayı yenı aldım artık herkeze kazası işler dilerim hayırlı işler
Bu mesajdan alıntı yap
denea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 15-05-2008 #9
Ancak kullanımı ve bakımı daha kolay makineler ttavsiye edebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
rüyam reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüyam reklam

Grafiker / Zonguldak

colortech boyasını nereden temin edebilirim

Alt 17-09-2009 #10
xaar 126 kafa kullanıyorum ama aldıgımdan beri siyah boyada hep sorun yasadım lutfen bana yardım edin bu kosede colortech dıgıtal baskı boyası tavsıye edılıyor . acaba nereden temın edebılırım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
126, kafasorunu, xaar