Xaar128 boya tavsiyesi ve boya sorunlarım...

Dijital makineler - Xaar128 boya tavsiyesi ve boya sorunlarım... Sponsorlu Bağlantılar makinam lyric xaar128 12 kafa kullandığım boya tech ink platinum hs - Aldığımız boyaların tarihleri ocak2008 veya aralık 2007 tarihli geliyor...Bu boyaların raf ömürleri ne kadardır....Ve tavsiye ettiğiniz ...

bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 18-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

makinam lyric xaar128 12 kafa
kullandığım boya tech ink platinum hs

- Aldığımız boyaların tarihleri ocak2008 veya aralık 2007 tarihli geliyor...Bu boyaların raf ömürleri ne kadardır....Ve tavsiye ettiğiniz bir boya var mı ?

- vinil baskılarda baskı kalitesi iyi fakat folyo baskılarda özellikle zemin renklerde baskı kalitesi çizgi çizgi oluyor.. folyonun kalitesinden kaynaklandığını düşünüyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

janjan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

janjan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 18-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş kullandığın techink cok kaliteli bi boya oldunu düşünüyorum cünki hp üretiyoo alternatif olarak troyink - filling - lyson diyebilirim ama cizik baskının su an kullandığın boydan kaynaklandığını düşünmüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 18-10-2008 #3
yalnız boyayı tanka dökerken dikkatli baktığım zaman tortulaşmış şekilde akıyor...

acaba benim ortam koşullarından kaynaklanıyor olabilirmi acaba
Bu mesajdan alıntı yap
kalibra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalibra

Grafiker

Alt 26-10-2008 #4
boya ve malzeme tabiki önemli fakat makinanın kafa ayarları hepsinden önemli vertical, difrent, double direction ayarları bozuk makina asla düzgün baskı vermez önce ayar ve test sonra malzeme...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
boya, sorunlarım, tavsiyesi, xaar128