xerox docucolor 252

Dijital makineler - xerox docucolor 252 ...

xerox docucolor 252
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

xerox docucolor 252

Alt 29-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yukarıda belirttigim gibi xeros docucolor 252 digital renkli makineyi almayı düşünüyorum. bayisine gittim bugün inceledim kullanan arkadaşlar var ise artılarını eksilerini paylaşırsa sevinirim.yada alternatif önerisi olan varsa onada açıgım

xerox docucolor 252
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 29-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Xerox bursa sorumlusu iskender bey ile isterseniz sizi tanışıtırabilirim. En iyi cevabı yetkili kişiler ve kullanan kişiler verebilir. DocuColor™ 252 hakkında bir arkadaşımın merakı üzerine iskender bey ile sohbet etmiştik, alternatif olarak bir makine daha söylemişti bana ancak şu anda tam olarak hatırlıyamıyorum. Kendisiyle ilk görüşmemde sizin için daha detaylı bir bilgi alacağım...
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 29-08-2008 #3
teşekkürler gökhan
burdaki satıcı ark. seminerde oldukları için açıkcası pek fazla bilgi alamadım.elimde bir broşür var sadece fakat kullanan arkadaşlardan makine için bilgi almak isterim.
Bu mesajdan alıntı yap
bahadır-canon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadır-canon

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-11-2008 #4
bildiğim kadarıyla bu ürünün fiyatı 60.000$ civarında bunu yerince canon clc 5151 veya clc 4040 ürünleri var ortalam 15.000€ (efi rip server dahil)
Bu mesajdan alıntı yap
guvenreklam38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guvenreklam38

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 15-01-2009 #5
mehaba arkadaşlar ben de xerox docucolor 252 almayı düşünüyorum..Kullanan arkadaşlar bu makinenin teknik servisi hakkında bilgi verebilir mi?
Birde öğrenmek istediğim makineyi stın aldıkdan sonra baskı başına servise ödenen miktar ne kadar ?çünkü bu konu ile ilgili her yer farklı fiyat aralıkları veriyor..
Bu mesajdan alıntı yap

bahadır-canon

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-01-2009 #6
mehaba arkadaşlar ben de xerox docucolor 252 almayı düşünüyorum..Kullanan arkadaşlar bu makinenin teknik servisi hakkında bilgi verebilir mi?
Birde öğrenmek istediğim makineyi stın aldıkdan sonra baskı başına servise ödenen miktar ne kadar ?çünkü bu konu ile ilgili her yer farklı fiyat aralıkları veriyor..
size özelden yazdım. umarım faydalı olur.
Bu mesajdan alıntı yap
bizimyunus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bizimyunus(41)

Baskıcı / Konya

Alt 25-01-2009 #7
Docucolor 252 makinesini almayı bende düşündüm, rıp ünitesi dahili olduğundan renk kalitesine güvenemedim. Hedefim ve tavsiyem Dc700 (yeni cıktı) harici rıp ünitesi geliştirilmiş. Renk kaliprasyonu (renkli baskı için) vazgeçilmez bir unsur.
Bu mesajdan alıntı yap

bahadır-canon

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-01-2009 #8
arkadaşlar artık bu xerox sevdanızdan vaz geçin adamlar ne servis veriyorlar nede malzeme. 2008 yılı içerisinde 4 milyon $ zarar ettiler. kiralık kurdukları makineleri sorgusuz, sualsiz kaldırıyorlar. xerox dc 700 alacağına, efi rip serverlı canon image press c6000 al bence daha iyi arasında zaten çılgın bir fiyat farkı var.
Bu mesajdan alıntı yap
moGue isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moGue

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 13-02-2009 #9
Sayın Canon Bahadir;
Biliyormusunuz ki her platformda (Fuarlar, organizasyonlar v.b.) başka firmalardan mutlaka sizin gibi sağlaması, desteği olmayan kulaktan dolma bilgilerle kendi teknolojilerinden, şirket yapılarından çok Xerox'dan bahseden birileri hep çıkar. İşte bu yüzdendir ki Xerox sadece işini yapar. İşte bu yüzdendir ki Xerox sektör lideridr.

O adamlar diye bahsettiğiniz "adamlar" bu gün tüm dünyadaki renkli baskının %92'sini tek başlarına basmaktadırlar. Ve yine o adamların servis parça v.b problemi var dediğiniz bayilerinde bile $2.5 milyon parça ve sarf malzeme stoğu bulunmaktadır.

Fortune 500 listesinde alanında lider olarak listelenen böyle bir firmaya attığınız "adamlar $4 milyon zarar ettiler" "çamurunu" diğer okuyucu ve xerox kullanicilari gibi bende tebessümle okudum. Ya Xerox'u tanımıyorsunuz, ya da ufak ofis grubu cihazları, fotoğraf makineleri v.b satışları nedeniyle artık 0'ları karıştırıyorsunuz.

Xerox'un 2007 cirosu sadece $17.2 MİLYAR dolarken o bahsettiğiniz 4 milyonun
sadece 1 xerox bayisinin 6 aylık cirosu olduğunu da bilmenizde fayda olacaktır.

Lütfen bir marka adı altında yazılarınızı yazarken kendi markanızın güvenlirliğine bu tip saldırılar ile zarar vermeyin.

@bizimyunus:
Xerox DC 252 modeli için 3 farklı rip (harici - dahili) alternatifi vardır. Bu seçenekler ile ilgili olarak satış temsilcinizden bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımla,
Bu mesajdan alıntı yap

bahadır-canon

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-02-2009 #10
ben söylediklerimde haklılığımı ispatlarım, ama sizi bilemem trakya bölgesinde makinelere yedek parça takamıyorlar. bursa bölgesinde satış temsilcilerinin free baskı verip makine sattıkları yerlerin free koşullarını kabul etmiyorlar. satış organizasyonu mükemmel işlemekte taktik olarak vur kaç yöntemi kullanılmakta. servislerde iyi çünkü müşterilerin başka yere gitme gibi alternatifi yok. meşhur dc 12 modelini fabrikalarda sadece türkiye için ürettirip kapaklarını değiştirip 2.el makine satmalara girersek içinden çıkamayız. umarım forum yöneticileri bana kızmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
252, docucolor, xerox