Xp Service Pack 3'ün Desenlerinize Etkisi

Nakış Programları - Xp Service Pack 3'ün Desenlerinize Etkisi ...

kerso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar eğer Xp Sp 2 yada sp1, veya vista busines warsa desenlerinizi kaydederken aralara sizin yapmadıgınız gereksiz hatalı dikişler yapar. xp için Service Pack 3 yüklerseniz tüm sorunlar hallolur. vista için ise vista professional kullanın yada en güncel hale getirin. bu yöntemle eos 2, eos 3, accurate 4 ve wilcom es 2006 daki hatalı dikiş problemleri çözüldü.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

necm58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

necm58

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
experiment_100 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

experiment_100

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 16-01-2012 #3
Teşekkürler, önemli bir bilgi
Bu mesajdan alıntı yap

experiment_100

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 16-01-2012 #4
Sayın arkadaşım (ücretsiz) eos 3 isimli programı paylaştıgını yazdıgın bir konu buldum ancak konu kaldırıldıgı için ulaşamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden teşekkürler Hayırlı işler
Bu mesajdan alıntı yap
hakanc1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanc1

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-01-2012 #5
Sayın arkadaşım (ücretsiz) eos 3 isimli programı paylaştıgını yazdıgın bir konu buldum ancak konu kaldırıldıgı için ulaşamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden teşekkürler Hayırlı işler
merhaba bir de şu egitici video yu izle.eminim yardımcı olur
http://www.google.com.tr/url?sa=t&rc...zmdXC8UFVEfX3Q
Bu mesajdan alıntı yap

experiment_100

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 16-01-2012 #6
Çok teşekkürler. Eos'un eklenen resmin renklerine göre koordinatları ayırması çok önemli bir detay ve kolaylık.
kerso arkadaşımızdan rica etsek eos3'ü tekrar upload edebilir mi ? Ben direkt olarak özel mesaj gönderemiyorum Xp Service Pack 3'ün Desenlerinize Etkisi
Bu mesajdan alıntı yap
kerso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2012 #7
Çok teşekkürler. Eos'un eklenen resmin renklerine göre koordinatları ayırması çok önemli bir detay ve kolaylık.
kerso arkadaşımızdan rica etsek eos3'ü tekrar upload edebilir mi ? Ben direkt olarak özel mesaj gönderemiyorum Xp Service Pack 3'ün Desenlerinize Etkisi
Selamlar arkadasim, bende ogrenciyim ve ortak kaderimiz ozel mesaj yollayamamak. Siteye koydugum EOS 3 viewer, goruntulemeye yariyor sadece, kisitli bir versiyon, yani desen cizemiyorsun onda. Full surumunu compucon firmasinda, satin alabilirsin Xp Service Pack 3'ün Desenlerinize Etkisi korsan paylasim yasak sitemizde. Herhangi bir sekilde irtibata gecmemiz de engellenmis buyuklerimiz sagolsun, bu nakis bolumune cok destek verseniz bi ozel mesaj hakki verilmiyor. hayirlisi diyelim neyse.
iyi calismalar ve bol sans diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
hakanc1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanc1

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-01-2012 #8
[quote=experiment_100;1031541]Çok teşekkürler. Eos'un eklenen resmin renklerine göre koordinatları ayırması çok önemli bir detay ve kolaylık.
kerso arkadaşımızdan rica etsek eos3'ü tekrar upload edebilir mi ? Ben direkt olarak özel mesaj gönderemiyorum Xp Service Pack 3'ün Desenlerinize Etkisi[/QUO

merhaba eğer videoyu iyice incelersen sorunun çözülecektir.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
3ün, desenlerinize, etkisi, pack, service