.xxx domain uzantıları hakkında detaylı bilgi...?

Web Tasarımı - .xxx domain uzantıları hakkında detaylı bilgi...? ...

kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Bilen varsa .xxx alan adı avantaj ve dezavantajları hakkında bilgi verebilirmisiniz?:sweating:

Biraz araştırdım ama çook bir bilgim olmadığı için anladığımı söyleyemem...:sweating:

Kısaca anlatan biri olursa çook sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bulletproof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulletproof

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende bilmiyordum ama pahalı olması dikkatimi çekmişti. araştırınca bizimle hiç bi alakası olmayan bir uzantı olduğu ortaya çıktı. 'yetişkin' içerik için tasarlanmış bir uzantı. büyük firmalar sadece isimlerini korumak için satın alıyorlar. hiç bir avantajı yok, dezavantajı ise oluşturulacak ahlak kurallarına uygun yada kurumsal sitelerin bu uzantıdan ötürü aramalarda filtrelenmesi.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 16-01-2012 #3
p o r n o grafik veya Erotik yayınlara tahsis edilen ve geçen haftalarda satışına başlanılan .xxx alan uzantısıdır. p o r n o grafik veya Erotik içerikli internet sayfaları ".xxx" uzantılı alan adlarıyla ortak bir kimliğe kavuşması hedeflenerek hayata geçirilen bir projedir.

Projenizden nedir bilemiyorum. Ancak yukarıda bahsettiğim camiaa lara yönelik olan bir site uzantısıdır . xxx . Bu sebeple her projeye gitmeye bilir. Şu anda kullanıcılar bunların ne içerikte olduğunu bilemeye bilir. Ancak yakın bir zamanda neyin ne olduğu anlaşılacaktır...

Umarım yeterince açıklayabilmişimdir...
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2012 #4
Çook teşekkür ederim...

Bu sektörler ilgili herhangi bir firmanın bu uzantıyı alıp kullanması gibi bir durum söz konusu olmayacak anladığım kadarıyla...
Bu mesajdan alıntı yap