Y.Grafiker olarak veya yetiştirilmek üzere kalıcı olarak grafikerlik - Ankara

İş Arayan İlanları - Y.Grafiker olarak veya yetiştirilmek üzere kalıcı olarak grafikerlik - Ankara ...

gaziliyim ben isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gaziliyim ben

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 13-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Y.Grafiker olarak veya yetiştirilmek üzere kalıcı olarak grafikerlik

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Indesign, Freehand, Photoshop, 10 parmak F klavye, Mac Kullanımı

İş deneyimi ve içeriği: Grafik tasarım alanında çok az 2 aylık bir tecrübem var. Matbaa öğretmenliği bölümü son sınıf öğrencisiyim. Haziran da okulum bitiyor. Kendimi geliştirebileceğim bir firma ile çalışmak istiyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0554 259 84 27
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Y.Grafiker olarak veya yetiştirilmek üzere kalıcı olarak grafikerlik - Ankara - Y.Grafiker olarak veya yetiştirilmek üzere kalıcı olarak grafikerlik - Ankara ya da Y.Grafiker olarak veya yetiştirilmek üzere kalıcı olarak grafikerlik - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Y.Grafiker olarak veya yetiştirilmek üzere kalıcı olarak grafikerlik - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Y.Grafiker olarak veya yetiştirilmek üzere kalıcı olarak grafikerlik - Ankara | Y.Grafiker olarak veya yetiştirilmek üzere kalıcı olarak grafikerlik - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

gaziliyim ben

Alt 13-05-2011 #3
ilanım günceldir
Bu mesajdan alıntı yap

gaziliyim ben

Alt 28-05-2011 #4
ilanı kaldırmak istiyorum yardımcı olur musunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
cafecuivre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cafecuivre

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-10-2011 #5
Ankara'da kurulacak olan işyerimizdeki Grafiker pozisyonunda bir arkadaşımız değerlendirilecektir.
Ayrıntılı bilgi için: Ramis Manav 0531 987 4372
Bu mesajdan alıntı yap