Yaban (kitap kapağı)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Yaban (kitap kapağı) Sponsorlu Bağlantılar yorumlarınızı bekliyorum....

Yaban (kitap kapağı)
kasumi91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasumi91

Öğrenci (Grafik) / Manisa

Yaban (kitap kapağı)

Alt 26-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum.Yaban (kitap kapağı)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kullandığınız her yazıda font farklı seçilmiş bu bir yanlıştır. Font çeşitliliği arttıkça göz zevki bozulmaya başlıyor.
-Aynı yaban yazısını 2 farklı yerde farklı fontla yazmışsınız.
-Yine YKK yazısında aynı hatayı yapmışsınız.
Aynı seçmeyi deneyin.
Fiyatı yazısı bandrolün üzerine gelmiş, ki bandrol kapakla bütünleşmemiş gibi duruyor.
Sağdaki adamın kolunun sağ kısmı dümdüz kesilmiş kötü duruyor.
Sanırım ortadaki yazıyı kopyalayıp yapıştırmışsınız. O da şerit üzerinde düz durmuyor kaydırmışsınız onu farkettim. Zemini siz çizdiyseniz zemin üzerinde silinmeler olmuş onları yeniden çizmenizi öneririm. Söylediğim düzeltmelerle daha iyiye ulaşırsınız.
Kolay gelsin. Yaban (kitap kapağı)
Bu mesajdan alıntı yap
Rıdvan KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıdvan KAYAHAN

Grafiker / Manisa

Alt 26-04-2009 #3
farklı vede başarılı bir çalışma olduğunu öncelikle belirtmmek isterim.
Çalışmanız için sizi kuutlamakla birlikte bi takım eleştirilerde bulunacağım. Umarım sizin için yıpratıcı eleştiriler olmaz.

Font secimi konusu her ne kadar basit görünsede bence bizim meslekte cok önemli vede bi o kadar da itinalı davranılması gereken bi mevzu.
Belirtmek isterim ki daha iyi bi font secimi yapabilirdiniz. Arkaplan seciminiyse başarılı buluyorum. Küçük düzeltmelerle birlikte başarılı bi çalışmanın ortaya cıkacağına inanıyorum.
Tebrikler
Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-04-2009 #4
Arkadaşlar: Eğer yapmış olduğunuz çalışmalar basıma girmeyecekse ya da iş ile alakalı olmayıp tamamıyle serbest olarak kendi isteğiniz doğrultusunda yaptığınız çalışmalar ise lütfen serbest çalışmalar ya da ödevler ve deneme çalışmalar bölümüne açınız!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Mücerred isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mücerred

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-05-2009 #5
Ben iletişim yayınları adına yazıyorum, logomuzu izinsiz kullandığınız için hakkınızda dava açılacaktır...

:P

şaka len şaka. Yalnız arkadaşlara ek, arka fonun üstüne o adam olmamış. Adamı kendi orjinal fonundan ayırmamışın, sağ yarısı dikdörtgen duruyor oda pek iyi durmamış.
Bu mesajdan alıntı yap