Yabancı dil eğitimi veren bir kurumun iç mekan afiş tasarımları

Afiş Tasarımı - Yabancı dil eğitimi veren bir kurumun iç mekan afiş tasarımları ...

blackslope isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackslope

Grafiker / Eskişehir

Alt 28-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 30-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gaaayet hoş. Olay budur; sadelikte ver mesajı...
Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

blackslope

Grafiker / Eskişehir

Alt 02-08-2012 #3
eywallah üstadım..
Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2012 #4
2. tasarım gayet hoş lakin arka fonda kullanmış olduğun resimdeki can damarının üstüne yazıları gkotduğun için yazı ve görsel ilişkisi biraz bozulmu gibime geldi.
Gerisi gayet başarılı.
Bu mesajdan alıntı yap
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-08-2012 #5
selamlar ;

kullanmış olduğun obje dış mekan için, ströer pano sanıyorum. Objenin kenarıyla tasarımın kenarı birbirine çok yakın ...

Sunum gayet başarılı, lakin bu ufak detaylar iş alacağın zaman "detaycı" müşteriler tarafından karşına çıkartılır Yabancı dil eğitimi veren bir kurumun iç mekan afiş tasarımları Deneyimle sabittir ...

Başarılar ...
Bu mesajdan alıntı yap

blackslope

Grafiker / Eskişehir

Alt 04-08-2012 #6
değerli yorumlarınız için sonsuz teşekkürler.. tavsiyelerinizi dikkate alacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
HANZALA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HANZALA

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-08-2012 #7
Ya yapmayın etmeyin arkadaşlar. Şöyle başarılı, böyle güzel, falan, filan...
Ben sizin gördüğünüzden farklı bir şey mi görüyorum, farklı görsellere mi bakıyorum acaba diye tekrar tekrar çalışmalara baktım.
Allah aşkına tasarım bu çalışmaların neresinde?
Tek güzel şey yesno logosu.
Bu mesajdan alıntı yap

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 09-08-2012 #8
Ya yapmayın etmeyin arkadaşlar. Şöyle başarılı, böyle güzel, falan, filan...
Ben sizin gördüğünüzden farklı bir şey mi görüyorum, farklı görsellere mi bakıyorum acaba diye tekrar tekrar çalışmalara baktım.
Allah aşkına tasarım bu çalışmaların neresinde?
Tek güzel şey yesno logosu.
Algı farkı üstadım. Seninle aynı şeyi düşüneceğiz diye bi kaide yok ki.
Burada herkes görüşlerini sunuyor. İnsanların beğenileri farklı olmasaydı sanıyorum işsiz kalırdık :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
HANZALA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HANZALA

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-08-2012 #9
Gaaayet hoş. Olay budur; sadelikte ver mesajı...
Eline sağlık :rofl:
Algınızı hakikaten çok merak ettim. Benim görmediğim, sizin gördüğünüz ne gibi bir olay budur dedirtecek sadelik var bu çalışmada? Gerçekten çok merak ettim, sadelik bu çalışmanın neresinde?

Bu arada kimseye saygısızlık etmek gibi bir çabam yok yanlış anlaşılmasın. Bence "gaaayet" vasatın altında, sadelikten uzak; bilakis rengarenk, hiç bir estetik kaygı ve hiyerarşi göz önünde bulundurulmadan yapılmış bir çalışma. İnşallah daha güzel çalışmalarını görürüz arkadaşımızın.
Bu mesajdan alıntı yap

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 10-08-2012 #10
Algınızı hakikaten çok merak ettim. Benim görmediğim, sizin gördüğünüz ne gibi bir olay budur dedirtecek sadelik var bu çalışmada? Gerçekten çok merak ettim, sadelik bu çalışmanın neresinde?

Bu arada kimseye saygısızlık etmek gibi bir çabam yok yanlış anlaşılmasın. Bence "gaaayet" vasatın altında, sadelikten uzak; bilakis rengarenk, hiç bir estetik kaygı ve hiyerarşi göz önünde bulundurulmadan yapılmış bir çalışma. İnşallah daha güzel çalışmalarını görürüz arkadaşımızın.
Arkadaşım tekrar söylüyorum özellikle ikinci çalışma daha başarılı.
Konuyu düşünmeyerek bakıyorum, görsel olarak hoş geliyor,
Düşünerek bakıyorum mesaj da veriyor ne eksik bilmiyorum.:S
Ha daha iyi olabilir miydi? Tabi ki evet ona sözüm yok.
Ama çalışma kötü denebilecek bir çalışma değil bunu söylemek lazım die düşünüyorum.
Bilakis yorumunuza saygı duyuyorum. Çünkü on insan toplayın ve bir tablo gösterin. Tabloda ne gördüklerini sorduğunuzda herbiri kendi gördüğünü anlatır. İnsanların görüşlerine ve zevklerine saygı duymak lazımdır.

1- Pek bi hiyerarşiye dikkat edilecek öğe yok çalışmada zaten :tongueout: neyin hiyerarşisi?
2- Çalışmada sadelik yok diyosunuz, zaten bir resim ve yazı var. Bu çalışmada :rofl:
3- Estetik kaygılarınızı bir kenara bırakın diyorum. Kaygı hatayı getirir Yabancı dil eğitimi veren bir kurumun iç mekan afiş tasarımları

Bu arada benim de size saygısızlık etmek gibi bir amacım yok yanlış anlamayın, görüşlerinize saygı duymakla birlikte kendi görüşlerimi belirttim sadece.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları