Yabancı emlak sitesi için yaptığım iç mekan çekimlerim

Reklam Fotoğrafçılığı - Yabancı emlak sitesi için yaptığım iç mekan çekimlerim Sponsorlu Bağlantılar [IMG] [/IMG]...

kemaleksen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kemaleksen

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]Yabancı emlak sitesi için yaptığım iç mekan çekimlerim Yabancı emlak sitesi için yaptığım iç mekan çekimlerim Yabancı emlak sitesi için yaptığım iç mekan çekimlerim Yabancı emlak sitesi için yaptığım iç mekan çekimlerim Yabancı emlak sitesi için yaptığım iç mekan çekimlerim Yabancı emlak sitesi için yaptığım iç mekan çekimlerim Yabancı emlak sitesi için yaptığım iç mekan çekimlerim Yabancı emlak sitesi için yaptığım iç mekan çekimlerim Yabancı emlak sitesi için yaptığım iç mekan çekimlerim Yabancı emlak sitesi için yaptığım iç mekan çekimlerim[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

immortal13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

immortal13

Eğitimci / Ankara

Alt 22-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadasım bende emlak işi yapıyorum ve siteme böyle kareler atmak istiyorum ama bir türlü bo sekilde resim çekemiyorum bu resimleri cektiğin makinanın bir özelliği varmı cok geniş açılarla almış
Bu mesajdan alıntı yap
cevizmx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cevizmx

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 09-12-2011 #3
arkadasım bende emlak işi yapıyorum ve siteme böyle kareler atmak istiyorum ama bir türlü bo sekilde resim çekemiyorum bu resimleri cektiğin makinanın bir özelliği varmı cok geniş açılarla almış
Resimler hoş bence de. Emeğinize sağlık.
@immortal13 bu gibi resimler çekmek için bir dslr almanızı öneririm. Çekeceğiniz ortama göre geniş açı lensler kullanabilirsiniz. Lütfen yanlış anlamayın fakat resim çekmek için gereken tek şey bir makine de değildir. Kadrajınız, ortamın ışığı hatta mekanın içindeki mobilyaların duruş ve dizilişleri bile çok fark ettirir.
Örneğin bir yemek fotoğrafı çekerken tabaktaki yiyeceklerin duruşları, ışık dengeleri ve tabağın süslenmesinin dışında çevre elemanları (çatal, peçete vb) seçimleri de önemli rol oynamaktadır.
Bu mesajdan alıntı yap
ozanbb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozanbb

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2012 #4
ee profesyonellik bu tebrik ederim, başkada bir şey söyleyemem Yabancı emlak sitesi için yaptığım iç mekan çekimlerim
Bu mesajdan alıntı yap
eskidost3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eskidost3

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 01-07-2012 #5
10-20mm lens iişinizi görür bu tarz cekimlerde iyi günler...

Mehmet Küçükbövelek
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
canon5dmark2, dekorasyon, icmekan, içmimari, istanbul