yağ kutuları ambalaj çalışması

Ambalaj Tasarımı - yağ kutuları ambalaj çalışması ...

poetmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 12-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
perspektif oluşturma sorununuz var,
bir ikincisi ise bu tasarımın açık halini bize sunma şansınız varmı?
makas payı, yapışma payı, kesim ve katlama yerleri vb. vs. gibi
teknik detaylarıda görmek isteriz ki sağlıklı yorumlar yapabilmek için
Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 12-11-2011 #3
tasarımın acık halini sunarım tabi de görüldügü gibi 3 kenara aynı arkası ürün bilgileri var müşterinin begenisine sunuyorum çalışmayı yapıcı yorumlar fikirler almak adına paylaştım perspektif derken sunun için zaman harcamadım ama bitince böle görünecek acıkcası
Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 16-11-2011 #4
yorum yokmu
Bu mesajdan alıntı yap
drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 17-11-2011 #5
üst kapaktaki bitki resimleri hoş durmamış bence. düz beyaz olsa daha iyi olurdu.
font olarak da başka bir font deneseniz?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 17-11-2011 #6
Ürün ne olursa olsun bu şekilde tasarım, bu şekilde ürün yerleşimi, çalışmada sadece görsel kullanımı, bu kadar fazla renk seçeneği, geçişler, yırtılmalar, degradeler... firma sahipleri tarafından kabullenilmeyen çalışmalardır. Siz firma bu çalışmaları kabul ederse şanslısınız.

Herhangi bir çalışmaya başlamadan genel tasarımları çokça incelemeli, sektöre farklılık getirecek sizede isim ve müşteri getirecek çalışmalara daha da özenerek çalışmalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 17-11-2011 #7
üst kapaktaki bitki resimleri hoş durmamış bence. düz beyaz olsa daha iyi olurdu.
font olarak da başka bir font deneseniz?
üst kapaklar beyaz olarak denedik ama çok boş durdu font secimide bir çok font denendikten sonra karar verildi ama tabi daha farklı bir font denene bilir bende fontun çok iyi durdugu kanısında değilim ama içlerinde bütün yağ ceşitlerine uyan bu fonttu

ilginiz için tşk ler
Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 17-11-2011 #8
Ürün ne olursa olsun bu şekilde tasarım, bu şekilde ürün yerleşimi, çalışmada sadece görsel kullanımı, bu kadar fazla renk seçeneği, geçişler, yırtılmalar, degradeler... firma sahipleri tarafından kabullenilmeyen çalışmalardır. Siz firma bu çalışmaları kabul ederse şanslısınız.

Herhangi bir çalışmaya başlamadan genel tasarımları çokça incelemeli, sektöre farklılık getirecek sizede isim ve müşteri getirecek çalışmalara daha da özenerek çalışmalısınız.
biraz sert olsa da haklılık payınız var o kadar çok farklı alanlarda çalışıp tasarım yapıyorum ki bu yüzden hiç bir alanda uzmanlaşamıyorum. saten bizim ülkenin genel sorununu da bu bir işte uzaman ola bilmek için çok uzun zaman ve emek vermelisiniz ki uzman olsanız da yeteri kadar hakkınızı ala mıyorsunuz ben biraz daha pratik bir adamım işi serbest çalışan bir grafiker arkadaşımıza verdik umarın iyi bir sonuç çıkar.

ilginiz ve önerilerinize tşk ederim beni geliştirdiğine emin ola bilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 18-11-2011 #9
biraz sert olsa da haklılık payınız var o kadar çok farklı alanlarda çalışıp tasarım yapıyorum ki bu yüzden hiç bir alanda uzmanlaşamıyorum. saten bizim ülkenin genel sorununu da bu bir işte uzaman ola bilmek için çok uzun zaman ve emek vermelisiniz ki uzman olsanız da yeteri kadar hakkınızı ala mıyorsunuz ben biraz daha pratik bir adamım işi serbest çalışan bir grafiker arkadaşımıza verdik umarın iyi bir sonuç çıkar.

ilginiz ve önerilerinize tşk ederim beni geliştirdiğine emin ola bilirsiniz
Sert bir eleştiri değildi emin olunyağ kutuları ambalaj çalışması başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 20-11-2011 #10
Sert bir eleştiri değildi emin olunyağ kutuları ambalaj çalışması başarılar diliyorum.
tşk ederim saolun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları